Odontologijos klinikos Amberdenta meistrai gelbsti šypsenas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Odontologijos klinikaNorint turėti gražią šypseną, ją būtina puoselėti nuo mažens. Vaiko žandikaulis, sukandimo nelygumai vaikystėje yra formuojami ir pataisomi daug lengviau, todėl odontologijos klinika Klaipeda UAB „Amberdenta“ kviečia tėvelius atvesti savo mažuosius dantų apžiūrai kad, prireikus, būtų paskirtas geriausias gydymas, siekiant ateityje turėti gražią, pasitikinčio žmogaus šypseną.

Amberdenta- šypsenų meistrai

Jau seniai praėjo tie laikai, kada dantys buvo tik kramtymo priemonė. Šypsena žmogui – būdas išreikšti save, drąsiai besišypsantis ir sveikus dantis turintis žmogus vertinamas kitaip, pagal jo vizualų dantų sveikumą dažnai vertinamas jo dėmesys, skiriamas sau, estetinė savivoka. Be to, šiandien dantis reikai kaip niekad prižiūrėti ir dėl nepilnavertės mitybos, cukrų prisotintų maisto produktų ir gaiviųjų gėrimų, be kurių savo kasdienybės neįsivaizduojame. Be to, norint turėti sveikus ir lygius dantis dantų pastos ir šepetėlio nepakanka. Priešingai – dažnai neišsiverčiama be specialistų pagalbos, ypač nelaimių atveju, turint įgimtą dantų kreivumą ar esant silpnam organizmo kauliniam audiniui. Odontologijos klinika „Amberdenta“ siūlo aukštos kokybės odontologinio gydymo paslaugas, gamina ir deda dantų implantus, dantų higienos procedūras, atlieka dantų ir jų šaknų šalinimo operacijas, teikia estetinio blombavimo paslaugas. Čia dirbantys specialistai aukštus medicinos mokslus baigę ir stipriausiose užsienio medicinos įstaigose tobulinęsi specialistai, dirbantys pagal pažangiausias technologijas, atliekantys sudėtingas chirurgines intervencijas ir taikantys tokį gydymą, kuris dar visai neseniai prilygdavo stebuklui.

Evelinos sėkmės istorija

Klaipėdietė Evelina, prieš kelerius metus patekusi į sudėtingą avariją patyrė stiprią stuburo traumą, dėl kurios dar ir šiandien ortopedas merginą lanko ir intensyvius gydymosi terapijos užsiėmimus veda du kartus per savaitę. Negana to, avarijos metu jaunai merginai buvo stipriai sužalotas veidas, išmušti dantys ir iš vietos išjudintas žandikaulis. Anksčiau turėjusi nepriekaištingo grožio šypseną, mergina manė, kad niekada nebegalės pasitikėdama savimi šypsotis, kadangi sukandimas patapo blogas, o trys priekiniai dantys buvo sutrupinti. Ir jau kai buvo praradusi viltį, mama Eveliną nusivedė į kliniką Amberdenta, apie kurią buvo girdėjusi nemažai gerų atsiliepimų. Merginą apžiūrėję ir jos traumą įvertinę specialistai patikino, kad gražią šypseną ji turės, tereikia apsišarvuoti kantrybe ir viską palikti jų profesionaliose tankose. Evelinai buvo paskirtas implantacinis gydymas. Tiesa, jos laukė sudėtinga implantacija, kadangi dantys stokojo kaulo. Netrukus, prasidėjo gydymo eiga, kuri paprastai susideda iš išsamios apžiūros, nereikalingų dalių pašalinimo, numatomo gydymo plano sudarymo, pačios implantavimo operacijos, kada įsukami varžto pagrindo implantai. Paprastai vieno danties implantacija trunka apie valandą. Evelinos atveju procesas truko tris kartus ilgiau. Tada nuimamas antspaudas vainikėliui, o vėliau gaminama vainikėlio galvutė. Vainikėlio galvutė paprastai gaminama nuo vienos iki trijų savaičių, todėl ir šį sykį Evelinai teko apsišalvuoti kantrybe. „Laukiau du metus, kad pagaliau nesigėdinčiau nusišypsoti, tad palaukti dar keletą savaičių man buvo juokų darbas“- savo įspūdžius, patirtus klinikoje Amberdenta, pasakoja Evelina. Galiausiai, kada vainikėlis būna pagamintas, jo pritvirtinimas trunka iki pusės valandos. Pasibaigus šioms procedūroms, toliau reikia mokytis implantus prižiūrėti. Evelinai buvo pasakyta implantus valyti lygiai taip pat kaip ir savo pačios natūralius dantis – kruopščiai su dantų šepėtėliu ir dantų pasta. Gydytojas odontologas būtinai liepė naudoti burnos skalavimo skysčius ir kruopščiai valyti tarpdančius, kad būtų užkirstas kelias bet kokiai infekcijai. Taip pat po dantų implantų įdėjimų, Evelina reguliariai lankosi pas klinikos Amberdenta burnos higienistą, kur su keramikiniais įrankiais išvalomi jos dantų implantai, saugant juos nuo bet kokio pažeidimo. Taigi, daug sunkių išgyvenimų patyriso mergina dabar vėl gali šypsotis, todėl ji džiaugiasi, kad tokia puikia odontologijos klinika Klaipeda gali didžiuotis.

1677
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *