Pasimokykite daugiau apie studentų paskolų tipus

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Šiandien, universiteto ir kolegijos išsimokslinimas yra labai brangus. Tačiau, šis faktorius neatkalba studentų siekti universiteto ar kolegijos išsimokslinimo. Kolegijos mokestis yra normaliai mokamas tėvų, ar studentas gali kreiptis dėl kredito. Yra skirtingų studentų paskolų tipų, kad kiekvienas gali pasirinkti, ir federalinis ir privatus. Apačioje mes pažvelgsime į kai kurias iš populiaresnių studentų paskolų.

Vienas tipas yra federalinė greitas kreditas, kuri taip pat vadina federaline Stafford greitas kreditas. Ši greitas kreditas turi gerus terminus, kurie yra naudingi daugumai mokslo žmonių. Tai turi žemas palūkanų normas, kurios yra taisytos 3.4 %. Tai skirstoma kategorijomis toliau du, subsidijuota Stafford greitas kreditas ir kitas yra nesubsidijuota greitas kreditas. Ši greitas kreditas turi metines ribas ir visą gyvenimą trunkančias ribas su metinėmis ribomis, prasidedančiomis 9
00$ pirmam metų kolegijos studentui.

Moksleiviui pasiūlo subsidijuotą Stafford paketą pagal jo poreikį. Priaugusios palūkanos ant kredito bus sudrebėtos tuo metu, kai studentas yra vis dar mokymas. Vis dėlto, nesubsidijuota greitas kreditas nėra duota priklausomai nuo moksleivio poreikio. Priaugusios palūkanos ant šio kreditas tipo turės būti užmokėtos studento.

Studentas, kuris finansiškai negali įmokėti įmokas turi kreiptis dėl federalinės Perkins kreditas. Šis tipas yra skirta, kad padėtų skurstantiems mokslo žmonėms. Tai yra, primena subsidijuotą Stafford paskolą. Perkin palūkanų norma yra maždaug 5 %. Be to, jo grakštumo periodas yra ilgesnis, tokiu būdu greitas kreditas neturės būti grąžinta, kol studentas nebaigia kolegijos. Atmokėjimo periodas yra nustatytas prie dešimt metų.

Kitas kreditas tipas yra federalinis plius greitas kreditas, kuri yra paprastai siūloma tėvams su vaikais, kurie suraukia studentiškus kursus kolegijose. Tai duodama pagrindu kredito istorijos tėvų ir lankymo kainos. Palūkanų norma yra žema, ir palūkanos pradeda kauptis tučtuojau.

Tuo metu, kai šitos kreditas gali padėti studentui įveikti kolegiją, jų dažnai nepakankamai, kad užmokėtų visas išvykstančias išlaidas. Dėl šios priežasties daug studentų siekia privataus kredito, kad apimtų jų likusias išlaidas. Šis kredito tipas yra paprastai siūlomas moksleiviams, kurie yra nepriklausomi ir gali grąžinti paskolą, neprašydami pagalbos nuo jų tėvų. Studentas gali paimti privatų ir federalinę paskolą kartu. Privati greitas kreditas turi palūkanų normas, kurios yra ar taisytos ar kintamasis ir paprastai aukščiau negu bet kuris iš federalinių pasiūlymų.

Studentas gali kreiptis dėl bet kurio iš šitų paskolų tipų, kad padarytų jų laiką per kolegiją truputėlį lygesnį.

241
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *