Paskola bustui

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Gamintos Vidaus paskolos gavimas

Paskola bustuiŽmonės, kurie valdo gamintus namus ir galimus pirkėjus paskola bustui sužino, kad tai nėra lengva užduotis šiandienėje skolinančioje rinkoje. Jei jie tikrai randa paskolą, dažnai norma yra daug aukštesnė, negu tai būtų ant tradicinio pagalio, pastatyto paskola bustui namo.

Praėjusiais metais, daug bankų ir ypač subsvarbiausios skolinančios įstaigos numetė savo gamintas vidaus paskolos programas dėl aukšto lygio finansinių įsipareigojimų nevykdymo šitose paskolose ir gėdos ant Wall Street, kuri nukamavo šią pramonę nuo pradžios. Populiarus subsvarbiausias skolintojas toks kaip Ameriquest, Sidabras, Pasirinkimas Vienas, Naujas Šimtmetis ir Pirmas Franklin daugiau neskolina ant šitų namų, bet jie vis dar laiko didžiulį portfelį egzistuojančių paskolų, kurios yra daugiausia reguliuojamos normos paskolos.

Daug gamintų būsto savininkų yra reguliuojamose paskolose šiuo momentu, paprastai žinomi kaip 2/28 ar 3/27 paskolos programos. Šitos paskolos yra taisytos laiko laikui nuo 2-3 metų, ir paskui jie tampa reguliuojami po to. Paskolos gavėjas galėtų turėti didelę normą dabar, bet jie gali būti smūgiui, kai norma prisitaiko. Aš asmeniškai pamačiau normas einant nuo 6 % į 11-12 %! Pašėlusiai, paskolos gavėjas kviečia skolinančią įstaigą, kur jie turi savo paskolą, tiktai kad sužinotų, kad jie negali padėti jiems. Kur tai palieka gamintus būsto savininkus ir numatomus paskolos gavėjus? Geras klausimas!

Apytiksliai 99.9 % paskolos pareigūnų paskolos įstaigose ir bankuose per šalį įvykdo tradicines paskolas kasdieniniu pagrindu, bet kai prieita prie gamintos vidaus paskolos, jie neturi jokios minties, kaip užbaigti vienas ar kur nueiti, kad padėtų vartotojui. Dažnai jie sako gamintam būsto savininkui, kad jie gali padėti jiems todėl, kad tai yra tuo, ką jie yra mokyti padaryti. Kartais, jie cituos jus norma, užsakys įvertinimą, atidarytą sąlyginį įsipareigojimą, ir paskui po 30 dienų jie informuoja numatomą paskolos gavėją, kad jie negali padaryti paskolos. Susinervinęs, būsto savininkas pasisuka į geltonuosius puslapius, ir internetas, užpildydamas paskolos paraiškas, turėdamas jų kreditą valdė daugialypius laikus, tiktai kad gautų tą patį atsakymą, "Gaila, mes neskoliname ant gamintų namų!"

Gaminti būsto savininkai ir galimi pirkėjai turi būti auklėti ir geriausia vieta surasti, kad informacija šiandien yra internete. Padarykite paiešką gamintos vidaus paskolos ir pradėkite lankyti paskolos kompanijos žiniatinklio svetaines, kurios specializuojasi šituose paskolų tipuose. Studijuokite žiniatinklio svetainę, kad pamatytumėte, jei jie net skolina valstybėje, kur turtas paskola bustui yra esantis ir matyti, kokius paskolos programų tipus jie siūlo. Daugelis šitų kompanijų gali tiktai paskolinti gamintiems namams parkuose, kur būsto savininkas nomuoja žemę, ar jie gali tiktai paskolinti paskolos gavėjams, kurie valdo žemę, ir gaminti namai ilgam yra prijungtas prie fondo ir žemės. Neskubėkite, būkite auklėtas ir padarykite pokalbius telefonu.

Nekilnojamasis turtas turbūt bus svarbiausia investicija, kurią jūs kada nors darote savo gyvenimo trukmėje ir jei jūs valdote gamintus namus, kurie nereiškia, kad jūs padarėte blogą investiciją. Jūs turite auklėti save ir reikalą su gamintu vidaus paskolos profesionalu, kuris žino tai, ką jie daro.

763
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *