Paskola uz uzstata

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Studentai turi daug pasirinkimo tam, kad finansuotų kolegijos kainą. Paskolos yra tik dalis to pasirinkimo. Tačiau, visi keliai tam, kad gautų stipendijas ir dotacijas turi būti persekioti prieš bandymą surasti paskolą. Tai yra todėl, kad stipendijos paskola uz uzstata ir dotacijos neturi būti sumokėtos, tuo metu, kai paskolos daro. Yra paskola uz uzstata daug skirtingų tipų paskolų, pasiekiamų apsvarstymui, ir daug kurio faktorių jūs turite žinoti.

Paskola uz uzstataVisų pirma, geriau gauti jūsų Laisvą Paraišką federalinei Studentų Pagalbai (FAFSA) anksti. Iš tikrųjų, tai turi būti sugrąžinama, kai tik jūs ar jūsų tėvai pasiuntėte paštu savo kasmetinių pajamų mokesčio formose. Tuo metu, kai federalinė vyriausybė naudoja šią informaciją, kad įvertintų jūsų pagalbos reikalingumą, regioninės valdžios taip pat siūlo dotacijas, pagrįstas jūsų forma. Didžiąją laiko dalį šitos valstybinės dotacijos yra iš pradžių atvyktos iš pradžių aptarnautos, tokiu būdu anksčiau jūs taikote geresnę galimybę, jūs turite gauti šį finansinės pagalbos tipą. Taip pat, tai yra metodas, kuriame jūs kreipiatės dėl vyriausybinių paskolų be to.

Jei jūs randate, kad jūs negavote pakankamai pagalbos apimti jūsų išlaidas, judėjimą į kreipimas dėl paskolos. Yra keli vyriausybinių paskolų tipai svarstyti. Pirmas yra Tėvų Paskola Studentiškiems Studentams (PLIUS) kurie padeda atsakomybę atmokėjimo ant tėvų, su palūkanų norma, tai yra šiuo metu 8.5 procentų. Nėra jokios ribos ant fondų, ir atmokėjimas turi prasidėti už 60 dienų po išmokos be grakštumo periodo. Yra apimtas kreditingumo patikrinimas. Jei tėvams atsakys anapus paskolos, studentas turės padidintą ribą, kai jie kreipsis dėl Stafford paskolų.

Stafford skolina, yra ar mokėti bankų ar tiesiogiai prie federalinės vyriausybės. Ten yra subsidijuoti paskolos, reikšdamas, kad vyriausybė moka palūkanas tuo metu, kai jūs esate mokykloje. Jie yra pagrįsti reikalingumu. Ten yra taip pat nesubsidijuoti paskolos, kuriose jūs esate atsakingas už palūkanas, kurios kaupiasi. Jie nėra įkurtas reikalingumas. Tačiau, jūs galite išrinkti atidėti procentų sumokėjimą iki baigimo pabaigos. Studentai neprivalo grąžinti šitas paskolas iki už šešių mėnesių po to, kai jie baigia universitetą. Paskolos kepurės skiriasi priklausomai nuo to, kaip toli palei jus yra jūsų mokyme. Naujokai gali pasiskolinti iki 3.500$, antrakursiai iki 4.500$, ir jaunesnieji ir vyresnieji 5.000$. Ribos padidėja, jei jūs esate nepriklausomas studentas, jūsų tėvams atsakė PLIUS paskola, ar jei jūs esate absolvento studentas. Šitos paskolos šiuo metu turi 6.8 procentų nustatytų palūkanų normą, bet kai kurie skolintojai gali pasiūlyti normos sumažėjimą, įkurtą jūsų karjeros keliu, toks o dėl mokytojų ar slaugytojų.

Mokyklą, įkurtą paskola, pasiūlyta su fondais, pateiktais vyriausybės, pavadina Perkins Paskola. Tai yra reikalingumas, įkurtas, subsidijuotas, ir šiuo metu turi 5 procentų nustatytų palūkanų normą. Paskutinio kurso studentai turi teisę gauti iki 4.000$ per metus, tuo metu, kai absolvento studentai gali gauti iki 6.000$. Jūsų mokyklos finansinės pagalbos įstaiga nustato, jei jūs turite teisę gauti šį paskolos tipą.

Pirmą kartą paskolos gavėjas gali laukti jo ar jos paskolos fondų būti užlaikytas maždaug iki mėnesio po tų kažko, kas pasiskolino anksčiau. Tai reiškia, kad jūs turite kreiptis dėl savo paskolos kiek galima greičiau. Jūs taip paskola uz uzstata pat privalėsite imti įėjimo interviu, kad gautumėte jūsų užmokesčius. Jūs turbūt sugebėsite paimti šį interviu tinkle. Jūsų finansinės pagalbos įstaiga padės jums interviu užbaigime.

Jei jūs žinote, kad jūs ketinate turite paskolinti pinigus, kad apimtumėte kolegijos išlaidas, pasitikrinti aplink jūsų mokyklos finansinės pagalbos įstaigą. Kai kurios mokyklos nesutinka, kad Stafford skolina, tokiu būdu jūs turėtumėte įvykdyti kitą pasirengimą paskolai ar surasti mokyklą, kuri priims tokį. Privačios paskolos nuo bankų yra pasirinkimas, bet žinoti, kad didžiąją laiko dalį jūs privalėsite grąžinti jiems be grakštumo periodo. Yra kelių, toks kaip vienas pasiūlytas per U-pažadą, kuris gali būti atidėtas iki baigimo pabaigos. Taip pat, kadangi jie bazuojasi ant kredito daugybės, daug studentų galbūt nesiruošia dėl kredito istorijos trūkumo.

Nelaukite iki praėjusios minutės. Užpildykite savo FAFSA, ir ištirkite visą savo pasirinkimą dėl mokėjimo už kolegiją. Tai garantuos lygų perėjimą ir geriau paruoš jus bet kokioms kliūtims, kurios gali ateiti.

715
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *