Paskolos internete

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kas yra Obama Paskolos Pasikeitimo Programa?

Paskolos internetePerduotas 2009 m. kovo 4-ąją Obama paskolos internete paskolos pasikeitimo programa buvo įvesta, kad padėtų milijardams amerikiečių atstatyti jų gyvenimą, pakeisdama terminus ir sąlygas paskolos paskolos internete paskolos, paimtos jų, kad jų finansinė padėtis būtų stabilizuota, ir Vyriausybė gauna galimybę stabilizuoti nekilnojamojo turto rinką. Šis federalinės paskolos pasikeitimo programos tipas buvo ypač įvestas fone ekonominio nuosmukio, kuris turėjo kiekvieną namų ūkį jo pagriebime. Obama Paskolos Pasikeitimo Planas atvyksta apimties viduje labiau visapusio Būsto savininko ir Stabilumo Plano Affordability, taip pat žinomo kaip paskolos Pasikeitimo Planas. Paskolos pasikeitimo programa nusitaikė į žmones, kenčiančius nuo masinės finansinės krizės, privedančios prie finansinių įsipareigojimų nevykdymo užmokestyje paskolos paskolos kiekio ir leidžiančios juos išsaugoti jų namus, padėdama jiems su $75 milijardų doleriais ir taip pat pakeisdama paskolos paskolos struktūrą.

Amerikos Paskolos Pasikeitimo Programos Banko ypatybės?

Yra kelios ypatybės Banko Amerikos paskolos pasikeitimo programos, kuri turi būti sekta, kadangi šis pagalbos tipas nėra reikštas kiekvienam asmeniui, besikreipiančiam dėl programos. Pažvelkime į federalinės paskolos pasikeitimo programos ypatybes:

Skolintojai yra įkalbinėti į pasiūlymą šio tipo programos per sąlygą stimulų, pateiktų Vyriausybės. Paprastai skolintojai gauna apytiksliai 1500$ stimulą tam, kad priimtų pakeisti paskolos programą ir pasiūlyti tai skurstantiems būsto savininkams.

Paskolos pasikeitimo programos tikslai paskolos gavėjo paskolos internete išlaidų paskoloje sumažinime pasiekia 31 %, ir tokiu būdu programos kaina yra pasidalinta tarp Vyriausybės ir skolinančių įstaigų.

Šis planas yra gelbėjimo grakštumas visiems tokiems asmenims, kurie nori pasikeitimo jų paskolos tipe, kadangi tai aprūpina 1000$ stimulą tai, kad jis grąžino pakeistą paskolos kiekį be perstojo kitus 5 metus. Stimulas yra pateiktas kasmet, jei paskolos gavėjas sumoka paskolą savalaikiu pagrindu.

Naminis savininkas privalės pateikti kiekvieną pavieniui detalę apie savo pajamas, išlaidas, paskolos paskolos struktūrą, finansinius sunkumus, dėl kurių klientas negali grąžinti paskolos kiekį.

Ką reikalavimai turi vertinti federalinei paskolos pasikeitimo programai?

Paskolos paskolos pakeitimas nėra toks, kad lengvas, kadangi jūs norėtumėte, kad ji būtų. Kiekvienas turi įvykdyti tam tikrus parametrus, kad ruoštųsi šiam programos tipui. Pažiūrėkime į Obama paskolos pasikeitimo kvalifikacijas:

Paskola turi būti pirma paskola, ir gyvenamoji vieta turi būti pirmine savininko gyvenamąja vieta.

Paskolos paskolų pakeitimas taip pat bus galimas tiems su antra paskola.

Pajamų ir išlaidų įrodymas, kas mėnesį įkeiskite užmokestį, kuris turi būti lygus 31 % stambių pajamų ir detalių dėl finansinių sunkumų tokių kaip pakeitimas aplinkybėmis, ar mėnesinių užmokesčių padidėjimas ir taip toliau turi būti tikslus ir pateisinti priežastį to, kad kreiptis dėl federalinės paskolos pasikeitimo programos.

Pirma paskola turi būti datuojama prieš 2009 m. sausio 1-ąją.

Kiekvienas, kas atitinka reikalavimus nepriklausomai nuo to, ar jūs neįvykdėte įsipareigojimų savo paskoloje ar negalite kreiptis.

Neapmokėtas pagrindinis paskolos kiekis turi būti mažiau negu ar ne daugiau kaip 729$, 750.

Ankstesnis paskolos paskolų pasikeitimas negali ruoštis tokioms paskolos pasikeitimo programoms vėl.

831
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *