Paskolos, kai nėra pajamų ir maišo bloga kredito istorija

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

@page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120% }

Bičiuliai, šiandien gauti paskolą nebėra taip lengvai, kaip anksčiau. Dar ne taip seniai pasiskolinti buvo paprasčiau nei bet kada anksčiau. Paskolos buvo suteikiamos bet kam, kas tik pateikdavo prašymą jai gauti. Taip pat buvo Amerikoje, kur iki krizės bet kokios sumos paskolą bankai žmonėms suteikdavo neuždavę jokių klausimų. Net buvo anekdotas, kad šuo, kuris turėtų pasą, galėjo galėjo pasiskolinti. Atrodė, kad žmonės niekada nebankrutuos ir paskolos buvo dalinamos į visas puses ir visiems, net neužduodant elementaraus klausimo apie tai, iš kur tas žmogus gauna pajamas ir ar apskritai jis tokių pajamų turi. Ne ką kitokia situacija iki krizės buvo toje pačioje Lietuvoje, kur greitos paskolos buvo dalinamos pakankamai lengvai. Tik vėliau patys kreditoriai ir Lietuvos Bankas nusprendė, kad laikas kažką daryti, nes situacija tapo nebekontroliuojama.

PaskolosPradžioje labiausiai nukentėjo žmonės, kuriems pasiskolinti buvo sunkiausia. Todėl daug žmonių pradėjo ieškoti kur būtų suteikiamos paskolos be pajamų ar paskolos bedarbiams. Tik šios paskolos pradžioje nukentėjo labiausiai, nes buvo labiausiai apribotos. Jos buvo tik apribotos, bet neuždraustos. Niekas tuo metu nesiryžo imtis tokių drastiškų veiksmų ir uždrausti kažkurią paskolų rūšį. Vien toks paskolų be pajamų apribojimas buvo kardinalus ir įnešė šiek tiek sumaišties.

Su laiku greitieji kreditai be pajamų pradėjo išgaruoti iš paskolų žemėlapio. Vis sunkiau ir sunkiau buvo suteikti paskolas žmonėms, kurie neturi darbo ar pajamų. Skųstis tuo nebuvo galima, nes tokie žmonės buvo dažniausiai paskolų negrąžininatys (kalbant procentaliai) ar bent vieną įmoką per sutarties laikotarpį eatliekantys laiku. Natūralu, kad Lietuvos Bankas pradžioje ėmėsį tokių žmonių, nes taip buvo norima sumažinti perdėtų įsiskolinimų skaičių.

Nukentėjo ir kitos paskolos ir kitos žmonių grupės. Bet įdomi detalė yra ta, kad ne visos paskolos, kurios įsivaizduotume turėjo būti paveiktos iš tiesų buvo paveiktos. Pavyzdžiui, paskolos su bloga kredito istorija po šiai dienai gali būti suteikiamos taip lengvai, kaip bet kada anksčiau. Atrodytų, kad tai yra didelė nesąmonė, bet reikėtų atsiminti, kad bloga kredito istorija tikrai nėra taip blogai, kaip pajamų neturėjimas ar būvimas bedarbiu.

Paskola be pajamų galėtų sukelti įspūdį, kad tai yra kažkas labai bloga, nors realybėje tai yra tik paskola žmonėms, kurie kažkada laiku nesumokėjo kokios nors bereikšmės sąskaitos. Todėl kreditoriams labiausiai svarbu ne pati kredito istorija, bet kas joje slypi. Jei joje nėra nieko kas būtų susiję su kreditų prašymu ir jų grąžinimu, tai kreditai su bloga kredito istorija bus išduodami labai lengvai ir neužduodant per daug klausimų.

1918
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *