Paskolos tau

Paskolos tau – būtinybė ar paprasčiausias išmislas?

Šiais laikais, žmonės galėtume suskirstyti į tris pagrindines grupes, kurie renkasi paskolas: pirmoji – tam, kad susimokėtų už gaunamas būtiniausias paslaugas ir pagerintų finansinę situaciją, antroji – asmeninių poreikių tenkinimas, bandymas įgyvendinti svajones ir trečioji – paskola tau yra, tarytum, maža investicija į asmeninį verslą ar kitą prognozuojamai pelningą veiklą. Šiame straipsnyje norėčiau pašnekėti apie kiekvieną grupę atskyrai, apibendrinti šių „bendruomenių“ galimas pasekmes ir gaunamą naudą.

paskolos tau

Paskolos

Visų pirma, žinoma, reikėtų pradėti nuo pirmosios grupės. Šią „bendruomėnę“ galėtume pavadinti „įvaryta į kampą“, kadangi paskola jiems yra, tarytum, paskutinis šiaudas, už kurio griebtis yra privalu – kitaip, juk neįmanoma išgyventi. Tiesą sakant, šioje „grupėje“ yra labai sunku įžvelgti gaunamus pliusus ir nepinant veiklos su kita grupe – be jokių abejonių nenaudinga. Pagalvokite patys – žmonės ima šias paskolas tam, jog išgelbėtų asmeninį kailį nuo grėsiamų bėdų nesusimokėjus už paprasčiausias, būtinas paslaugas, pavyzdžiui šiltą vandenį, elektrą ir t.t. Kokia gali būti tokių paskolų prognozuojama nauda? Realiai, jos nėra, kadangi kažkuomet reikės prieiti slenksčio galą. Būtent todėl, jaučiu pareigą pateikti planą, kurio vadovaujantis tokioje situacijoje esantys žmonės galėtų palengvinti asmeninius gyvenimus. Taigi, paprasčiausia idėja – būnant šioje „grupėje“ stengtis įtakoti „jungimąsi“ su sekančiomis dvejomis – iš gautos paskolos asmeniniam vartojimui dalį sumos atidėkite į šalį ir investuokite į save ar asmeninę veiklą, iš kurios būtų galima gauti naudos. Tokiu atveju, po kurio laiko galėsite ne tik pamiršti baisias paskolas ir galimą riziką, tačiau ir turėsite tvirtą pagrindą po kojomis. Nepamirškite, jog apart investavimo, patys turite trokšti turėti geresnį gyvenimą – kitu atveju, niekas nesigaus.

Antroji žmonių grupė, norinti patenkinti asmeninius poreikius bei, galbūt, įvykdyti seną svajonę, dažniausiai, turi neprastą pagrindą po kojomis ir finansinė parama – paskolos tau – tarytum nesugebėjimas būti kantriems ir noras pakeisti rutiną. Žinoma, tokiems asmenims būtų galima pavydėti, kadangi grąžinimo faktoriai, tikriausiai, tokiose šeimose nėra stipriai „vertinami“. Žinoma, kad pasiekti šią asmenų grupę reikia įdėti daug darbo ir pastangų – kitaip, juk nė neįmanoma.

Paminėjome pirmąsias dvi, laikas trečiajai. Šią bendruomenės grupę, būtų galima išskirti, kaip finansiškai nepriklausoma ar planuojančia tokia būti. Paskola, tokiu atveju, yra puikus kapitalinis pagrindas asmeniniam verslui, kuriuo vadovaujantis galima išmesti, neabejotinai, daugybę naudos. Visų pirma, reikėtų paminėti, jog tiek greitieji kreditai, tiek kitos paskolas teikiančios įmonės, apart banko, suteiks paskolą be jokių didesnių problemų, tačiau, žinoma, šios dydis nebus toks, jog būtų galima įsteigti didžiulę tarptautinę įmonę. Gavus finansinį pagrindą atsiveria milijonai galimybių ir jų įgyvendinimas priklauso tik nuo Jūsų pačių – nuo Jūsų įdėtų pastangų.

Reziumuojant, linkėčiau, jog būtumėte priskirti antrajai ar trečiajai grupei, jeigu renkatės paskolą tau. Apart to, prisiminkite, jog visai nesvarbu, kokia yra dabartinė Jūsų finansinė situacija – jeigu esate pasiryžęs sunkiai dirbti, viliuosi ir tikiu, jog pasieksite daug!

112
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *