Paskolos verslui

Kurti verslą šiuo metu yra tikrai sunku. Vyrauja didžiulė konkurencija rinkoje, kurioje jau ir taip visko yra. Prasimušti gali tik tie verslininkai, kurių verslo idėjos yra naudingos šių laikų visuomenei, originalios ir galinčios atnešti daug pajamų. Tačiau ką reikia daryti pradedantiesiems verslininkams, kurie, nors ir turi daugybę gerų idėjų, stokoja pinigų? Šiuo atveju gali prireikti paskolos verslui.

Paskolos verslui

Paskolos verslui

Bankai neskuba teikti paskolų, ypač verslui, mat nežinia, ar asmens įkurtas verslas atneš pakankamai pinigų. Suteikti paskolą verslo kūrimui yra rizikingas ir neretai neatsiperkantis žingsnis, dėl kurio bankai dažnai nukenčia. Todėl paskolos verslui jokiu būdu negaus tie asmenys, kurie neturės tikrai geros idėjos ir negalės įtikinti banko paskolinti pinigų.

Pirmiausias žingsnis, kurį privalote žengti, norėdami gauti paskolą, yra nuspręsti, kokio kiekio pinigų jums reikia. Jeigu ketinate atidaryti nedidelę drabužių parduotuvę, pinigų daug nereikės. Paskola turėtų būti tokio dydžio, jog pakaktų nusipirkti ar išsinuomoti parduotuvės patalpas, užsisakyti madingų drabužių ir nusisamdyti bent porai padėjėjų. Kadangi žmonėms visada reikės drabužių, kurdami tokį verslą rizikuojate nedaug, tad yra didelė galimybė, jog bankas suteiks paskolą. Tačiau jeigu norite kurti statybines paslaugas teikiančią firmą, rizikuojate daug daugiau. Statymui skirtos medžiagos bei įrankiai kainuoja daug, norint nusisamdyti kvalifikuotus darbininkus taip pat reikia suploti nemažą pinigų sumą, o pelningų užsakymų iš pradžių galite net negauti, tad pinigų tikrai reikės nemažai. Galbūt bankas net atsisakys suteikti paskolą.

Tačiau nemanykite, jog jeigu, paprašę banko paskolos verslui gausite neigiamą atsakymą, idėjos įgyvendinti niekada nepavyks. Nenuleiskite rankų. Visada turite prisiminti, jog bankai bei kitos paskolas suteikiančios įmonės gyvuoja tik dėl to, jog skolina klientams pinigus. Atgaudami paskolas kartu su nemažomis palūkanomis, jie susikrauna iš to daug pelno. Prieš prašydami paskolos verslui, nusiteikite, jog gali tekti praverti ne vieno banko duris. Geriausiai būtų susirasti įmonę ar banką, kuris specializuotųsi paskolų verslui teikime. Tokios firmos turi daugiau patirties būtent šioje srityje, tad yra mažesnė galimybė, jog klientui bus atsakyta, kai jis prašys paskolos verslui.

Jeigu vis dėl to jums nepasisekė ir negavote paskolos iš nė vieno banko, o kitų pinigų skolinimosi šaltinių nėra, paprašykite draugo ar pažįstamo, jog jis užtartų jus bankui. Geriausia, jog tas asmuo jau būtų skolinęsis pinigų iš to banko ir laiku juos grąžinęs. Skolintojai labiau pasitikės ir žvelgs į jus palankiau, jeigu būsite užtartas vieno iš jų nuolatinio kliento.

Nesvarbu, jeigu ne vienas bankas atsisakė suteikti jums paskolą verslui. Niekada nepasiduokite ir stenkitės įgyvendinti savo idėją. Kai bankas nesutiks paskolinti pinigų, visada prisiminkite, jog pirmąją paskolą yra gauti sunkiausia. Vėliau skolintojai palankiau jus vertins, jeigu jau būsite paėmęs ir grąžinęs bent vieną paskolą.

Domina įsigyti pirkinius pigiau internetu? Ieškokite http://www.b-a.eu

274
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *