Patarimai norintiems pasiimti greitą kreditą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Po mano daugelio metų kaip kredito analitikas ir kreditas draudikas aš susitikau daug mažos įmonės savininkų, kurie neturėjo jokio sprendimo rakto dėl pagrindinių priežasčių tam, kad reikėjimas kreditas. Pavyzdžiui, kreditas gavėjas prašo kreditas užmokėti krovimo sąskaitas, bet negali identifikuoti tuo, kas specialiai sausina grynuosius pinigus. Tai yra bendras prašymas, kad skolintojai turi reikalo su kasdieniu. Šiam tipui skolintis reikalingumą, skolintojas tikėtina pritars trumpalaikei greitas kreditasi. Neanalizuodamas kreditas gavėjo finansinių ataskaitų, kad identifikuotų priežastis, kodėl buvo nepakankamų grynųjų pinigų, skolintojas gali paskubomis nuspręsti, kad greitas kreditas bus užmokėta nuo skolos išieškojimo.
Kadangi skolintojas analizuoja finansines ataskaitas, jis ar ji supranta, kad kreditas gavėjas nupirko įrangą grynaisiais. Tai yra tai, kas privertė kreditas gavėją patirti grynųjų pinigų stygių. Ši problema išsilaikys per ilgą laiką, jei kreditas gavėjas nepertvarkė skolos. Kas kreditas gavėjas, šiame pavyzdyje, poreikis yra ilgalaikė greitas kreditas, kad finansuotų naują įrangą. Skolintojas nustatys kreditas kiekį ir brandą, pagrįstą kaina, rinkti ir įrangos naudojimo trukmė.

Sekantis yra kai kurios iš skolinimosi priežasčių:

• Gautinos sąskaitos sulėtėjimas

Tai įvyksta, kai periodas nuo sąskaitos išrašymo į užmokesčio gavimą padidėja. Pavyzdžiui, jei kompanija siūlo 30 dienų kreditą, ir kolekcijos periodas yra 40 dienų, klientas paėmė 10 dienų ilgiau, kad užmokėtų, negu kompanija nori leisti. Kadangi kolekcijos periodas auga, kompanija reikalingas, kad daugiau fondų laikinai finansuotų operacijas iki receivables atsivertėlis į grynuosius pinigus, vadinasi reikalingumas pasiskolinti. Padidėjimas per kolekcijos periodą gali būti sukeltas blogų kolekcijos sistemų, blogų mokėtojų ar vadybos sprendimo padidinti terminus klientams. Gautinos sąskaitos sulėtėjimas turi būti finansuotas su trumpalaikiais fondais. Tačiau, jei sulėtėjimas yra ilgas laikas, finansavimas turi trukti keli mėnesiai ar metai be to.

• Inventoriaus sulėtėjimas

Inventoriaus sulėtėjimas įvyksta, kai kompanija užima daugiau laiko, kad parduotų inventorių. Tai ar savanoriška ar nevalinga. Inventoriaus padidėjimas dažnai, kad pasinaudotų dominuojančiomis žemomis kainomis yra savanoriškas. Inventoriaus padidėjimas, turėti sulėtinti pardavimus, yra nevalingas. Abi priežastys yra padidinto holdingo periodo priežastis. Formulė tam, kad nustatytų inventoriaus posūkį yra; prekių kaina pardavė padalytas inventorių tuo metu, kai tai tam, kad nustatytų dienas čia pat yra inventorius, padalytas kainą prekių parduoti laikai 365 (dienų skaičius po metų). Vėlesnė formulė yra apytikris apskaičiavimas, kadangi ji neatsižvelgia į sezoninį svyravimą. Savanoriškas inventoriaus padidėjimas yra paprastai laikinas ir turi būti finansuotas su trumpalaikiais fondais. Nevalingas padidėjimas turi būti finansuotas su ilgalaikėmis paskolomis.

• Trumpalaikis komercinis vystymasis

Tai įvyksta, kai kompanija patiria greitą komercinį vystymąsi per tam tikrus metų mėnesius. Tai paplitę su apsirengimu mažmenininkų, gėrimų parduotuvių ir žaislų parduotuvių per šventinius sezonus, kai pardavimai kyla greitai ir paskui krinta smarkiai po šventinio sezono. Šaltinis atmokėjimo šiam kreditas tipui yra pakeitimas inventoriaus ir receivables į grynuosius pinigus. Atitikite kreditas atmokėjimo sąrašą su laiko parinkimu pakeitimo gautinų sąskaitų į grynuosius pinigus

• Ilgalaikis komercinis vystymasis

Komercinis pakeitimas, išmatuotas per visus metus, o ne kas mėnesį, yra žinomas kaip ilgalaikis komercinis vystymasis. Kadangi pardavimai auga, prekybos vertingi dalykai auga be to. Jei komercinis vystymasis yra ilgas laikas, tai inventorizuokite, ir receivables, kylančius iš komercinio vystymosi, laiko nuolatiniais. Tokios kreditas atmokėjimo šaltiniai yra nauda, spontaniškas finansavimas ir banko skola. Pažymėkite, kad komercinis vystymasis apskritai reikalingas daugiau grynųjų pinigų, negu tai kuria. Todėl, greitas komercinis vystymasis neišvengiamai reikalingas ilgalaikio įsiskolinusio finansavimo.

• dirbančios investicijos padidėjimas

Tuo metu, kai dirbanti investicija yra kiekio apytikris apskaičiavimas, turėjo finansuoti prekybos vertingus dalykus, apyvartinis kapitalas atstovauja ilgalaikei to reikalingumo daliai. Prekybos vertingi dalykai yra sudaryti iš sezoninių ir nuolatinių vertingų dalykų. Sezoniniai vertingi dalykai yra finansuoti su "sezoninėmis" ar trumpalaikėmis paskolomis tuo metu, kai nuolatiniai vertingi dalykai yra finansuoti su ilgalaikiais finansais, taip pat žinomais kaip apyvartinis kapitalas. Formulė Dirbančiai Investicijai yra; Gautinos sąskaitos + Inventorius – Mokėtini Pranešimai – Sukauptos Išlaidos. Kad apskaičiuotumėte apyvartinį kapitalą ar ilgo laiko finansavimo dalį, tiesiog atimkite einamuosius apyvartinių lėšų įsipareigojimus. Pasakoma, kad kompanija yra finansuota tinkamai, jei, žemiausiame punkte operaciniame cikle, apyvartinis kapitalas yra lygus išleidus dirbančią investiciją.

45
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *