Patarimai tam, kad pasiskolintų priežasčių 2 dalį

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Sekantis yra paskutinė šio straipsnio dalis. 1 dalyje, aš aptariau skolinimosi reikalingumą, sukeltą gautinų sąskaitų ir inventoriaus sulėtėjimo, trumpo ir ilgalaikio vystymosi ir dirbančios investicijos padidėjimo. Šioje paskutinėje dalyje, aš aptariu išlikimo skolinimosi priežastis.

• Ilgalaikio turto atnaujinimas ir plėtimas

Ilgalaikis turtas susidėvi su naudojimu ar tampa atgyvenęs, reikalingas pakeitimo. Laukiama, kad naujo pastovaus vertingo dalyko kaina bus atgauta ar paversta į grynuosius pinigus per jo naudingą laiką. Tai žinoma kaip kapitalo įdėjimo ciklas. Ilgalaikis turtas yra būtinas, kad palaikytų operacinių ciklų seriją. Logiška, todėl, skleisti kainą daugiau kaip keli ciklai, bet tikrai ne už jų naudojimo trukmės. Kompanija, kuri nusprendžia nupirkti brangų pastovų vertingą dalyką iš jo pinigų cirkuliacijos labiausiai tikėtina sunaudos grynuosius pinigus paskui
Ilgalaikis turtas reikalingas ilgalaikio finansavimo. Apytikriai, kompanija, kurios pastovus vertingo dalyko vartojimo santykis kyla ir bent jau 60 % turi pradėti planuoti pakeisti įrangą. Apdairu padaryti palyginimą pramonės vidurkio komercinio/gryno ilgalaikio turto santykio, kuris yra naudingas indikatorius finansuoti gamybos gebėjimo plėtimo poreikį.

• Sąnaudos ilgalaikiam turtui

Besaikis vystymasis kitų vertingų dalykų tokių kaip investicijos, išlaidos, už kurias mokama į priekį, atidėjo kaltinimus, nematerialieji aktyvai ir geranoriškumas gali skolintis priežastis. Tačiau, šitos išlaidos turi sudaryti reikšmingą balanso sumos proporciją ilgainiui, kad sukeltų įmonę. Šitų vertingų dalykų finansavimas gali būti trumpas ar ilgas priklausomai nuo numatomo vertingų dalykų naudojimo.

• Žemas pelningumas ar nuostoliai

Kompanijų fondas savarankiškai viduje nuo naudos. Jei nauda krinta žymiai, ar kompanija veikia nenaudingai ilgą periodą, grynųjų pinigų stygius tikėtina įvyks. Grynųjų pinigų stygius gali sukelti kitas skolinimosi priežastis tokias kaip komercinis vystymasis, kuris sulėtinama. Normaliai skolintojai nefinansuos nuostolių ar pelningumo mažėjimo. Apdairus skolintojas stengsis ištirti priežastį pelningumo nuostolių ar mažėjimo, analizuodamas pardavimus ir išlaidų tendencijas. Laikini nuostoliai ir smukimas pelningume gali būti finansuoti su trumpalaikėmis paskolomis tuo metu, kai ilgalaikiai nuostoliai ar smukimas pelningume gali būti finansuoti su ilgalaikiais fondais.

• Dalijimas ar dividendo užmokesčiai

Jei dividendo užmokesčiai ar dalijimas yra aukštesni, negu nauda, skolinimuisi reikia, gali iškilti. Išmokos santykis gali padėti identifikuoti dalijimo ar dividendų užmokesčio tendenciją. Aukštas ar augantis santykis dėl naudos yra neišvengiamo grynųjų pinigų stygiaus pavojaus indikatorius. Skolinimosi reikalingumas, kylantis jo, gali būti trumpalaikis ar ilgalaikis ir gali būti finansuotas kaip toks. Tačiau, daug skolintojų yra linkę išvengti finansuoti dividendo užmokesčių.

• Skola, pertvarkanti

Įsiskolinęs pertvarkymas yra skolinimosi reikalingumas, bet nesibaigia naujiems fondams kreditas gavėjui. Tai yra paprasčiausiai pakeitimas kito kreditoriaus, dažnai kad gerintų įsiskolinusį paslaugos gebėjimą. Bendriausios įsiskolinusio pertvarkymo priežastys pakeičia maxed prekybos kreditoriaus skolas, paskolinti neatitikimą, brangų, ir prastai suformavo skolą. Pertvarkytos skolos finansavimas priklausys nuo reikalingumo. Pavyzdžiui, prekybos kreditoriai bus finansuoti su trumpalaike skola per operacinio ciklo ilgį, ir įsipareigojimai bus finansuoti su ilgalaike skola, kad aprūpintų pagerintą įsiskolinusią paslaugą. Žemas pelningumas per užsitęsusį periodą gali sukelti skolinimosi reikalingumą be to. Laikiniems nuostoliams, galbūt, reikia trumpalaikių paskolų, bet nuolatos žemo pelningumo, ar nuostoliai gali reikalingas ilgalaikio finansavimo.

• Nelauktos išlaidos

Jie yra paprastai vienkartinės išlaidos, užsitrauktos, kad apimtų bylą, įrenginius ir neapdraustus nuostolius, kad pavadintų, bet tik keli. Didelės nelauktos išlaidos gali sukelti kompanijos nepasisekimą sutikti reguliarias išlaidas. Tokiomis aplinkybėmis, todėl, šitos išlaidos gali būti finansuotos su banko skola. Pirminis atmokėjimo šaltinis nustatys kreditas trukmę.

233
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *