Penki daiktai, kad svarstytų prieš lagamino kelionei pirkimą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Ar jūs važiuojate verslui ar malonumui, Lagaminai ar du yra svarbus daiktas turėti. & nbsp; Tačiau, lagamino pirkimas nėra taip lengvas, kadangi tai žiūri pirmiausia. & nbsp; Kad garantuotumėte jūs išeinate su labai, lagaminas, kuris truks per daug metų, ir gauti gerą vertę jūsų pinigams, yra daug faktorių, kuriuos jūs norite svarstyti, pirkdamas lagaminą, ar tai yra vardo prekės ženklas kaip Hartmann ar Samsonite Lagaminai,   ar pigus lagaminas jūs randate parduodama. & nbsp; Kas yra šitie faktoriai?

1 – Lagamino Dydis

Kai prieita prie lagamino dydžio, jūs norite svarstyti, ar jūs naudojate šį lagaminą, kaip neša – ant krepšio ar tikrinto bagažo. & nbsp; Tai turės didžiulį poveikį jūsų dydžiui. & nbsp; geras metodas, kad garantuotų jus išsirenka, geriausias matuojamasis lagaminas turi tikrinti internetinę žiniatinklio svetainę avialinijos, kurią jūs dažnai skraidinate; jie turi turėti jų nešti – ant ir tikrintas įrašytas į sąrašą bagažo apribojimas. & nbsp; Jūs galėtumėte norėti nupirkti mažai ant mažos pusės to, ką avialinijos leidžia, atrodo, jie imasi griežtų priemonių vis daugiau prieš bagažo kišenpinigius šiomis dienomis.

2 – Bagažo Mobilumas

Ne tiktai svarbu gauti lagaminą gero dydžio garantuoti, kad jūs neturite tikrinti jūsų nešti – ant krepšio ar užmokėti papildomą mokestį dėl per didelio krepšio, dydis yra svarbus mobilumui taip pat. & nbsp; Žinoma, jūs norite lagamino, kuris yra lengvas kilti. & nbsp; Tačiau, Samsonite Lagaminai ir kiti populiarūs prekės ženklai atvyksta su ratais ir traukimu – palei rankeną. & nbsp; Tuo metu, kai jūs galite negalėti vežti savo lagaminą žemyn lėktuvo perėjimas, papildomas mobilumas turi įeiti patogus, eidamas aplink oro uostą.

3 – Supakuotų Dalykų Pritaikymas neįgaliesiems

Pirkdamas Rankinės, pritaikymas neįgaliesiems turi būti svarbiu faktoriumi svarstyti. & nbsp; Ar tai būti jūsų viešbutyje ar siekiantis viršuje į bagažinę, turi būti lengva surasti tai, ko jums reikia. & nbsp; milijonas mažų kabinų atrodo gražus pirmiausia, bet tai linkę padaryti tai sunkiau, kad skubiai gautų dalykus nuo jūsų lagamino ir nuobodžiau, kad supakuotų ir išpakuotų. & nbsp; Maži lagaminai, suprojektuoti kaip, neša – ant bagažo, yra prieinamesni, ir tai svarbu kadangi jums, galbūt, reikia užgrobti kažką nuo jūsų krepšio ant lėktuvo. & nbsp; Su lengvu iki prieigos krepšiu, jūs galite tik atidaryti kabiną, atsegti, ir užgrobti tai, ko jums reikia.

169
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *