Peras, kad įsižiūrėtų, skolinant – tai yra ateities banga?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Beviltiškais ekonominiais laikais, vis labiau ir labiau sudėtinga gauti paskolą "normalus" kelias. Bankai ir finansų įstaigos nenori pasiūlyti pinigus net žmonėms su puikiais kredito reitingais, taip, kaip gali kažkas su vidutiniu ar žemu kredito rezultatu tikėtis gauti net mažą paskolą? Atsakymas atvyko į augantį reiškinį socialinio skolinimo, internetu sumažintos sistemos, kurioje vartotojai pasiskolina pinigų tiesiogiai nuo kitų žmonių.

Kaip Peras, kad Įsižiūrėtų, Skolindamas Darbus

Tinkle socialiniai skolinantys klubai leidžia kiekvienam naujam nariui užsiregistruoti ar kaip skolintojas ar kaip kreditas gavėjas. Skolintojai domisi socialiniu skolinimu kaip investavimo priemonė; kai kurios svetainės leidžia skolintojams pasirinkti savo savas palūkanų normas, siūlydamos kreditus, tuo metu, kai kiti kelia didelius procentų atlygius ant kreditas gavėjų su blogais kredito reitingais
Bet kuriuo atveju, skolintojai sugeba padaryti gerą sugrįžimą, jei kreditas gavėjai grąžina savo kreditus.

kreditas gavėjai, antra, yra patraukti, kad įsižiūrėtų, kad įsižiūrėtų, skolindami svetaines kaip lengvas būdas gauti paskolą, net nepaisant to, kad metinių palūkanų normos, pasiūlytos socialiniuose skolinančiuose klubuose, gali būti nepaprastai aukštos – 35 % ar aukščiau tiems su blogais kredito reitingais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūsų kreditas yra geras, nors, peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas gali būti būdu be kankynės gauti trumpalaikę paskolą, nešokinėdamas per lankus, reikalingus bankininkystės įstaigų. Pagal Skalūno Žurnalą, socialinės skolinančios svetainės finansavo beveik penkis šimtus milijonų dolerių kreditase po praėjusių kelių metų, ir jų populiarumas tęsia užaugti.

Skolinimo Klubai Pildo Nišos Rinką

Skolinimo klubai yra palyginti nesenas išsivystymas, iš pradžių suformuotas mikro skolinančio judėjimo ir paskatintas einamųjų ekonominių kovų. Pirmos socialinės skolinančios svetainės, tokios kaip Kiva.org, buvo įkurtos, kad pasiūlytų mažas kreditus, ar "mikrokreditus", trokštantiems verslininkams trečiojo pasaulio šalyse. Mintis buvo skolintojams, kad pasiūlytų pinigus ne tiktai kaip investiciją, bet palaikytų priežastis ir žmones reikalingume visame pasaulyje.

Kitas peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas svetaines priėmė tą patį modelį, bet pradėjo pasiūlyti socialinį skolinimą Vakarų šalių viduje be to. Zopa, Skolindami Klubą, ir net Kiva dabar siūlo kreditus žmonėms Jungtinėse Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, ir kitose išsivysčiusiose šalyse, darydami perą, kad įsižiūrėtų, skolindami mažiau filantropijos ir daugiau protingos, ekonominės investicijos aktą. Demografinis kreditas gavėjas taip pat pasikeitė, nuo teikiančių vilčių verslininkų trečiojo pasaulio šalyse į "vidurkį Joe" kreditas ieškojimas, kad užmokėtų už namo remontą, naują automobilį, ar jo dukters vestuves.

Socialinio Skolinimo Pavojai

Be to, į kreditas gavėjų su dideliais procentų atlygiais apdovanojimą, socialinis skolinimas gali taip pat būti pavojingas skolintojams. Bet ligi šiol, praneša GlobalChange.com, numatytoji norma ant pero įsižiūrėti, kreditas buvo daug žemesnės negu standartinės normos, pamatytos bankų. Mažiau kaip 0.5 % numatytojo paskolų užmokesčio, kas reiškia, kad skolintojai, kurie skirsto jų investicijas per kelias mažas kreditus vis dar mato padorius sugrįžimus ant savo investicijos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Manoma, kad peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas yra mažiau pavojingas negu skolinimas pinigų per banką todėl, kad asmeninis kontaktas duoda kreditas gavėjams pridėtą stimulą grąžinti jų kreditus – jei "bankas" yra jūsų draugas ar kaimynas, yra daugiau asmeninės atsakomybės, kurią investuojama į kreditas grąžinimą. Antra, jei kreditas gavėjai negrąžina paskolų, atskiras skolintojas turi net mažiau kreipimosi pagalbos, negu bankas daro, kad keltų atmokėjimą – ir jei socialinis skolinimas taps per daug pavojaus skolintojams, finansinis modelis nepasiseks.

Socialinis skolinimas yra vis dar naujas ir besivystantis reiškinys, su dideliu reguliavimu vis dar būti nustatytas. Sunku pasakyti tiksliai, kaip tai vystysis ar ar žema numatytoji norma truks. Peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas tikrai turi pažadą, nors, ir su geru reguliavimu ir atsargia investicija, tai gali tapti vis labiau ir labiau gyvybingu šaltiniu paskolų ateityje.

1757
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *