Pirmas kreditas nemokamai

Nemažai kreditą teikiančių įmonių siūlo pasinaudoti akcija „pirmas kreditas nemokamai“. Kas tai yra ir kaip tai veikia? Viskas labai paprasta: jei jums trūksta pinigų, jūs pasiskolinate jų iš kredito bendrovės ir grąžinate juos visiškai be jokių palūkanų. Kitaip tariant, jūs absoliučiai nieko neprarandate. Kokią sumą pasiskolinsite, tokią ir turėsite grąžinti: ji neišaugs, nepadidės, ir jokie paslėpti mokesčiai nebus priskaičiuoti.

Žinoma, reikėtų žinoti, kad pirmas kreditas nemokamai yra suteikiamas tik tiems žmonėms, kurie nėra ėmę kreditų anksčiau. Tad jei tam tikros kreditus teikiančios įmonės paslaugomis jau naudojotės, ši lengvata jums nebus teikiama. Bet jei ne, drąsiai naudokitės šia galimybe, juk nieko neprarasite!

Pirmas kreditas nemokamaiBe abejonės, nieko neprarasite tik tuo atveju, jei tinkamai įvykdysite kitus sutarties punktus. Jei pirmas kreditas nemokamai jums buvo suteiktas, nepamirškite, kad jį bet kokiu atveju reikės grąžinti, ir tai padaryti būtina iki nustatyto termino pabaigos. Paprastai pinigai turi būti grąžinti pakankamai greitai, dažniausiai ne ilgiau nei per 30 dienų, tad prieš imdami kreditą gerai pagalvokite, ar būsite pajėgus grąžinti skolą laiku. Net jei vėluosite tik vieną dieną, jums bus skaičiuojami delspinigiai, kurie yra tikrai nemaži. Kuo ilgiau vėluosite, tuo didesnius delspinigius turėsite sumokėti.

Paslauga „pirma paskola nemokamai“ turi ir savo apribojimus. Visų pirma, jei jums reikia ilgalaikės paskolos, arba didelės pinigų sumos, pirmas kreditas nemokamai suteikiamas nebus. Paprastai yra nustatytos tam tikros lubos, iki kada kreditas nieko nekainuoja ir nuo kada už jį pradedamos skaičiuoti palūkanos. Ši suma gali varijuoti priklausomai nuo konkrečios kredito bendrovės. Kai kurios įmonės siūlo pirmuosius nemokamus kreditus tik tais atvejais, jei suma neviršija 500 Lt, kitos siūlo geresnes sąlygas ir sumą padidina iki 1000 Lt ar net daugiau.

Galimybė pasinaudoti lengvata „pirmas kreditas nemokamai“ jums gali būti naudinga dar ir dėl to, kad taip įsitikinsite kredito bendrovės patikimumu. Jei paėmus pirmąjį, nemokamą, kreditą, jums nekils jokių problemų su kreditus teikiančia įmone, jūs galėsite būti tikri, kad įmone galima pasitikėti, ir, jei kada nors ateityje jums prireiks kredito, žinosite, kad į šią įmone galima drąsiai kreiptis nebijant nukentėti.

117
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *