Plastikiniai langai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Namai – tatai užuovėja, šiluma ir jaukumas, vieta, kur nepasiekia jokie skervėjai… Jeigu sakoma, jog būstas perpučiamas vėjo, prieš akis iškyla seni, nesandarūs langai apsiblaususiais, šviesos nepraleidžiančiais stiklais. Langai – tatai būsto akys į pasaulį – palydinčios į kelią ir sutinkančios grįžtančius, saugančios butų paslaptis taip pat šilumą. Sandarūs taip pat kokybiški langai – tai ne tiktai šviesos šaltinis, tačiau ir pagrindinė komforto sąlyga. Langai ne tik saugo namus nuo išorės triukšmo, o taip pat reprezentuoja namą.

Nusipirkti naujus langus – ypač aktualus sprendimas, ne tiktai keičiantis būsto dizainą, o taip pat visapusiškai pakeliantis jo vertę, o per ilgesnį laiką – taip pat taupantis išlaidas už šildymą. Paskaičiuota, idant per nesandarius langus, prarandama ligi 40 proc. namų energijos, iš lauko puola daug šalto oro.Daugelis būtybių supranta, idant tiesiog privaloma pirkti naujus taip pat kokybiškus langus.

Nauji langai – tatai nemenka investicija į butų gerinimą net tuo atveju, jei rengiatės gyvenamąjįjį plotą keisti. Pasvarstykite, kiek galite pralaimėti, bandydami parduoti butą su senais langais?.. Jeigu ir pavyktų jį parduoti, tai už žymiai menkesnę kainą nei galite pasiimti už sutvarkytą.

O dauguma asmenų visų pirma rūpinasi asmens šeimos gerove taip pat būsto jaukumu, užtat teisingai elgiasi, pradėdami tatai padaryti nuo langų. Iškart galėtume sakyti, idant pagrindinių patirtis rodo: šitos investicijos per kažkiek metų atsiperka. Šiuolaikinės technologijos užtikrina ypač kokybišką energijos bei triukšmo izoliaciją. O būtina nepamiršti, jog langai turės tarnauti daugelį metų, todėl neapsirikite, kad gi čia kaip niekur kitur pasitvirtina taisyklė, jog šykštus moka dvigubai. Besivaikantys pigių siūlymų, nereikalujantys langų kokybės sertifikatų, garantijų taip pat atsisakantys kokybiško specialistų pemontavimo, po kelerių metų (bene netgi greičiau) langus bus priversti keisti, nes jie deformuosis, praleis šaltį, iškils eilė kitokių problemų.

Bet turbūt jūs būnate iš tų, kurie gali sau leisti pirkti tatai, kas brangiausia taip pat tikite, idant už kokybiškumą visados vertinga daug grąžinti? Tai – tiktai dalis tiesos. Kalbant apie langus, ne visad patys brangiausi yra ir patys kokybiškiausi. Drįstume teigti, jogei optimaliausią rezultatą suteikia protingas kainos ir kokybės santykis, apspręstas specialistų kompetencijos.

Lankų kokybės ramsčiai

Plastikiniai langai labai svarbu, o jų kokybę lemia keturi svarbiausi komponentai: lango profilis, stiklo paketas, rėmai taip pat montavimo darbai. Net bei gero profilio plastikinis langas nebus uždaras bei kokybiškas, jei tebus sumontuotas, naudojant nekokybiškas medžiagas taip pat technologijas.

Vertinant kainos taip pat naudos santykį, protingiausia yra rinktis kokybišką 5 kamerų profilį. Tam tikslui tinkamiausi standartiniai 5 kamerų, 70 mm pločio „Veka Efect-Line“ arba „Aluplast Ideal 4000 Classic“ modelio langai, geriausi tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams, tenkinantys techninius duomenis, klasikinę išvaizdą ir gerą kainą.

Daugiau kamerų plastikinį langą, tarkime, bendrabučio buto gyventojui pirkti nereikia vien dėlei to, jogei lango profilis bus šiltesnis nei būsto siena. 3 ar keturi kamerų langas tebus ne toks tvirtas, užtat po kurio laiko jam gresia „išsiklaipyti“, tai yra, gali pasikeisti jo geometrinės formos, konstrukcijos standumas.

Argi būtina sudedamoji lango dalis, nuo kurios priklauso, ar langas sėkmingai saugos šilumą, yra stiklo paketas, užtat reikėtų atkreipti dėmesį į jo energijos laidumo koeficientą. Kuo pastaras koeficientas mažesnis, tuo geriau. Pagal kainą taip pat naudą Lietuvoje optimaliausia rinktis skaidraus stiklo paketą, kurio šilumos laidumo koeficientas (U) esti 1.1.

Langų saugumas taip pat varstymo patogumas. Tie dalykai priklauso nuo apkaustų. Čiagi irgi patikimiausia pasikliauti specialistų patarimais. Kad bei dėlei paprasčiausio dalyko – visko išmanyti pačiam tiesiog neįmanoma. Nepamirškite pasiteirauti ir apie mikroventiliacijos priedą, rankenų apsaugą, varčios sukėlimo mechanizmą… Klauskite, kol įsitikinsite, kad renkatės tai, kas Jums geriausia taip pat tinkamiausia.

Kokybiškas montažas

Netgi patys brangiausi bei kokybiškiausi langai neužtikrins namų energijos taip pat jaukumo, jei nebus atitinkamai sumontuoti taip pat užsandarinti specialiomis medžiagomis. Visus langų montavimo ( taip pat – taip pat senų langų demontavimo) darbus patikimiausia patikėti prityrusiems specialistams bei apskaičiuoti dėl to patiriamą komfortą. Jums patogiu laiku atvykę meistrai neatpažįstamai pakeis namų išvaizdą – ar ne malonumas… Beje, senų konstrukcijų demontavimas klientams, kurie gi perka produktus su įstatymo paslaugomis, atliekamas be mokesčio!

Kokių išmatavimų langų Jums vertinga? Kiek gali kainuoti patys langai taip pat visi įstatymo taip pat apdailos darbai? Jūs galite paskaičiuoti patys, pasinaudodami mūsų pateikiama skaičiuokle. Bet mes patartume kviestis specialistus, kurie gi išmatuos, pateiks techninį projektą bei tikslius paskaičiavimus. Taip išvengsite klaidų ir papildomų sunkumų.

Neskubėkite pirkti langų iš tų, kurie byloja, jog nemaža kaina – už ypatingą kokybiškumą. Neskubėkite pasitikėti… skubančiais. Juk neveltui sakoma, idant skubos darbą velnias ant uodegos nusineša. Nesijaudinkite, idant ateina ruduo, o Jūsų namai – dargi su senais langais. Lietuvoje ruduo ilgas, todėl – suspėsite.

Mes žinome, jogei ruduo taip pat žiemos pradžia – geriausias laikas keisti langus. Vėsus oras – geriausias langų sandarumo kontrolierius, neleisiantis palikti nei menkiausio plyšelio… čiagi jaugi neverta būti specialistu, jog pajustum kur pučia.

Susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime jūsų poreikius, be mokesčio patarsime, kokių langų verta jūsų būstui. Sutaupysite nemažai laiko taip pat būsite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo!

157
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Raktažodžiai: , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *