Ppi apmokėjimas: vartotojas kerta atsakomąjį smūgį

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Paskutinėje 2011 dalyje, vyriausybė pasakė visuomenei, kad kai kurios iš didžiausių finansų įstaigų įsiskolino jiems pinigus. Jei jūs ar kažkas, kurį jūs pažįstate išėmėte paskolą, paskolą ar kreditinę kortelę po praėjusių dešimt metų, tai jūs tik galėtumėte turėti teisę padaryti Užmokesčio Apsaugos Draudimą, ar PPI, apmokėjimo reikalavimą.

Saugojimas, kas vėl?

PPI buvo iš tikrųjų suprojektuotas, kad padėtų jums, kreditas gavėjui. Kai jūs ar dar kas nors gavote paskolą, paskolą ar kreditinę kortelę prieš apytiksliai dešimtmetį, tai atvyko su papildomu kiekiu, kad jūs išmokate viršininką ir dominate jus, atsilygina. PPI buvo skirta, kad pasiūlytų jums apsaugą tuo atveju, jei jūs negalėjote sutikti mėnesinio atmokėjimo dėl priežasčių kaip liga ar atleidimas

Bankai pardavė PPI po skirtingais vardais. Dalis jūsų turbūt pamatė kažką pavadinto kreditas Užmokesčio Apsaugos Draudimas (MPPI), ar Asmeninė kreditas Apsauga (PLP). Kiti pavadino tai Kreditinės kortelės Atmokėjimo Apsauga (CCRP).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nesvarbu, koks jo vardas buvo, PPI, pridėtas prie jūsų kreditas, kreditas ar kreditinės kortelės, įvyko be jūsų žinių. Pirmas kartas kai jūs išgirdote apie tai buvo turbūt po to, kai žinių žiniasklaida sulaužė istoriją Finansinių paslaugų Valdžios (FSA) valymas kelių didelių bankų ir kitų finansų įstaigų PPI. Šiuo metu, jūs galbūt permokėjote už savo premijas taip aukštai kaip už tūkstančius Svarų.

Visa to atsiėmimas

Dėl FSA veiksmo, tūkstančiai asmenų sugebėjo gauti PPI apmokėjimą. Jūs sugebate priversti šį PPI reikalauti grąžinti veiksmą dėl FSA valdymo kad bankai, mis-parduoti daugelis šitos politikos kostiumininkams. Praktikos pavyzdžiai apima kliento pasakojimą, tai nebuvo laisvai pasirenkama ar kad PPI padidins jūsų galimybes gauti paskolą ar paskolą, kuriai pritariama.

Kita priežastis jūs galite paimti šį PPI reikalauja grąžinti veiksmą, yra, kad tai buvo įtraukta į jūsų paskolą, paskolą ar kreditinę kortelę be jūsų finansinio gebėjimo vertinimo. Net žmonės, kurie galėjo lengvai neatsilikti nuo jų užmokesčių kas mėnesį prismeigdavo PPI ant jų politikos. Atvejais kaip tai, FSA buvo nuomonės, tai buvo nereikalinga ar net netinkama praktika, leidžiant žmones tokioje situacijoje paprašyti PPI apmokėjimo.

Dauguma atvejų, PPI reikalauja grąžinti veiksmą, gali gauti jus atgal 100 % jūsų premijos. Vienintelė išimtis į tai ligi šiol yra, jei kreditas pranešimas yra nebaigtuose darbuose. Jei tai yra atvejis, skolintojas gali išimti kainą nebaigtų darbų prieš pateikimą jums jūsų PPI apmokėjimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Klientai nėra apriboti iki vieno PPI, reikalauja grąžinti veiksmą. Jei jūs išėmėte kreditus, kreditus ir kreditines korteles su PPIs, prismeigtu jiems, jūs galite reikalauti PPI apmokėjimo nuo jų visų kadangi jūs mokėjote numatomą apsaugos politiką už kiekvieną.

FSA yra šiuo metu vadovaujančioji vyriausybės įstaiga, kuri elgiasi su PPI apmokėjimu, bet reikalavimų padidėjimas užliejo agentūrą. Jie normaliai ima dvi savaites, kad apdirbtų reikalavimus, bet net su jų darbuotojų didėjimu, jų atsilikimas galėjo pakilti. Jei jūs negalite laukti ir norėti savo PPI apmokėjimo dabar, kelios organizacijos gali padėti jums daryti jūsų reikalavimus.

1872
Ačiū!
Klaida!

Domina greitieji kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *