Ppi tvirtina, kad kompanijos kreipia savo dėmesį į kreditus

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Su milijardais svarų kompensacijoje, jau būtoje išmokėtas žmonėms, kurie buvo mis-parduotas užmokesčio apsaugos draudimas (PPI), tvirtina, kad valdymo įmonės yra dabar verstos kreipti savo dėmesį į paskolų mis-pardavimą.

Daug kompanijų mano, kad kreditas yra kitas mis-pardavimo skandalas ir mano, kad dideli kreditas klientai galėjo būti skolingais tūkstančiais svarų kompensacijoje. Tačiau, reguliuotojai mano, kad kreditas klientų daugumai patarė teisingai ir kad mis-pardavimo reikalavimai labai vargiai bus kompensacijos išmokos priežastis.

Reikalavimų valdymo įmonės mano, kad dideli kreditas klientai gali būti skolinga kompensacija
The Guardian laikraštis praneša, kad daug reikalavimų valdymo įmonių turi netrukus pradėti žiniatinklio svetaines ir televizijos reklamines kampanijas, nutaikytas į nukreipimą į kreditas gavėjus, kurie mano, kad jie galbūt buvo mis-parduoti greitas kreditas.

Tuo metu, kai reklamavimas daugiausia sukoncentruos į ‘palūkanas tiktai’ kreditus, tvirtina, kad kompanijos taip pat skirs į kitų kreditas tipų kreditas gavėjus. Tai yra nepaisant įspėjimo nuo skolintojų ir taip pat nuo Finansinės Ombudsmeno Paslaugos (FOS), kas sako, kad tokie reikalavimai labai vargiai seksis.

Reikalavimų valdymo įmonės mano, kad didelis kiekis žmonių, kurie išėmė vidaus paskolą tik palūkanoms nebuvo priklausantis tinkamam tikrinimui ant atmokėjimo transporto priemonės, kurią jie turėjo ar turėjo turėti vietoje. Kai kurie naminiai savininkai gali dabar susidurti su didelėmis skolomis savo kreditas trukmės pabaigoje, kai jie būtų laukę, kad atsiskaitys su skola visiškai. Visa reikalavimų vertė galėjo būti panaši į tai užmokesčio apsaugos draudimui.

Kai kurie skolintojai jau panaikino ‘palūkanas tiktai’ kreditas, ir daugelis suspaudė kriterijus tam, kad išimtų paskolą šiuo pagrindu. Tačiau, nesena kreditas rinkos apžvalga prie Finansinių paslaugų Valdžios nedraudė šio kreditas ir daugelio tipo aukštai, gryna vertė finansuoja klientų naudojimo palūkanas, tiktai skolinančias geram padariniui.

The Guardian praneša, kad reikalavimų valdymo įmonės jau kovoja tarp jų pačių už tai, ką jie supranta, kad būtų būsimas mis-pardavimo verslas, ir manoma, kad kai kurios kompanijos parodo pagrindinę iniciatyvą aplink mis-parduotas kreditus 2012 pabaigoje. Tačiau, jei kompanija negali parodyti, kad asmuo, kuriam jie atstovauja patyrė apčiuopiamų nuostolių tada nėra jokio reikalavimo, kuris bus padarytas.

Atstovė kreditas Skolintojų Tarybai sako: "Mes smarkiai manome, kad paskolų didžioji dauguma buvo parduota ir valdyta pagal [FSA] standartus.

" Jei kreditas gavėjas manys, kad jie turi įstatyminę priežastį manyti, kad standartai nebuvo sutikti, tai mes primygtinai siūlysime juos sekti viršuje jų įmonę su brokeriu ar skolintoju, kuris pardavė jiems jų paskolą. Jei jie lieka nepatenkinti, Finansinis Ombudsmeno Planas gali apsispręsti, ar yra atvejis atsakyti. "

Tačiau, daugeliu atvejų, sudominkite tiktai kreditus, buvo rekomenduoti klientams rimtiems pagrindams. Daugeliui didelių kreditas klientų reikia lankstumo palūkanų tiktai vidaus greitas kreditas todėl, kad jie turi įvairovę atmokėjimo planų vietoje. Tuo metu, kai gali būti izoliuotų kreditas mis-pardavimo atvejų, neįtikima, kad reikalavimų valdymo įmonės sugebės sektis su tūkstančiais reikalavimų, kadangi jie turi su PPI.

249
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *