Prekės naujagimiams, kurias verta įtraukti į būtiniausių daiktų sąrašą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

chrome_2018-07-31_16-52-57Vos tik sužinoję apie nėštumą rūpestingi tėveliai iš anksto pradeda ruoštis naujo žmogaus atėjimui į šį pasaulį. Todėl jau pirmaisiais nėštumo mėnesiais sudaromas prekių naujagimiui sąrašas. Deja, gana dažnai nepatyrę tėvai pasimeta gausioje prekių pasiūloje ir įsigyja nemažai daiktų, kurių ateityje prireikia vos kelis kartus arba jie apskritai taip ir lieka nepanaudoti.

Tėveliams tikslinga pasitarti su vaikučius auginančiais draugais ar pažįstamais arba pasidomėti kokias prekes naujagimiams internete siūlo šioje srityje nusimanantys patarėjai. Atminkite, kad prekių naujagimiams išpardavimas padės Jums gerokai sutaupyti. Prekes naujagimiams siūlomos labai įvairios, tačiau būtinos prekes naujagimiui lieka tos pačios:

 • vežimėlis pasivaikščiojimams lauke;
 • sezoniniai rūbeliai išeinant iš gimdymo namų;
 • lovelė;
 • kūdikio kėdutė – gultas automobiliui;
 • pirmam pusmečiui reikalingi drabužiai, tame tarpe ir viršutiniai;
 • higienos priemonės (sauskelnės, kremai, vienkartiniai vystyklai naujagimiams, skalbimo priemonės, servetėlės);
 • patalynė;
 • papildomos priemonės naujagimio nešiojimui (slingai, ergo nešioklės).

Be to, tikrai pravers tokios naujagimiu prekes, kaip kudikio vystyklai ir pliusiniai zaislai kudikiams. Pliusiniai zaislai naujagimiams ir kūdikių vystyklai taps nepamainomais Jūsų pagalbininkais, kai ruošitės migdyti savo mažylį. Vystymas apsaugos Jūsų kūdikį nuo savo paties judesių baimės, o minkšti žaislai sukurs tėvų buvimo šalia pojūtį.

Kokie būna vystyklai kudikiams

Naujagimio krepšelisDažniausiai vystyklai kudikiui naudojami jo vystymui arba vietoje patalynės, todėl kudikio vystyklai turi būti pagaminti tik iš natūralių medžiagų: flanelė, kartūnas, drobelė (perkelis), trikotažas, muslinas. Be to, atkreipkite dėmesį į sezoną, juk flaneliniai kūdikių vystyklai ar bajaus vystyklai kudikiams labiau tiks žiemos laikotarpiu, kadangi puikiai sulaiko šilumą, o trikotažo ar muslino vystyklai – karštajam periodui.

Naujagimių vystymas reikalauja tam tikrų įgūdžių, todėl kūdikių vystyklai su lipukais (vystymo vokeliai), nereikalauja ypatingų pastangų ir padeda tėveliams puikiai susidoroti su šia užduotimi.

Ar gražūs minkšti žaislai gali būti saugūs vaikams

Minkšti žaislai vaikams turi atitikti šiuos reikalavimus:

 1. natūralios medžiagos;
 2. kokybiška furnitūra;
 3. hipoalerginis užpildas;
 4. žaislai negali turėti pašalinių kvapų.

Minkštas žaislas naujagimiui Flokati avytė pagamintas iš natūralios vilnos, todėl yra natūralios spalvos ir su saugiu užpildu. Flokati kompanija savo žaislams nenaudoja plastmasinės furnitūros. Maži šio prekės ženklo minkšti žaislai neužims daug vietos Jūsų kelionių metu.

Dar viena populiari prekė – keel toys žaislai. Nuo pokario metų iki pat šių dienų kompanija savo gaminiais kasdien džiugina įvairaus amžiaus vaikus visame pasaulyje:

 • pliušinis meškinas – pats mylimiausias ir žinomiausias daugumos mažylių draugas, gaminamas pačių įvairiausių spalvų ir stilių;
 • minkštas žaislas kiškis ilgaausis su kaspinėliu ant kaklo savo meilumu žavi net rimčiausius šio gaminio savininkus;
 • minkštas žaislas žirafa Spotty – po žirafos Sofi antras pagal populiarumą žaislas, nuo savo guminio brolio skiriasi ypatingu minkštumu ir ryškiomis spalvomis;
 • minkštas žaislas dramblys pagamintas atsižvelgiant į lyčių skirtumus: berniukams – mėlynų atspalvių, mergaitėms – raudonų ir rožinių.

Beje, minkšti žaislai internete dažnai kainuoja gerokai pigiau ir yra labai kokybiški, tik reikia atidžiai pasirinkti gamintoją ir prekės pardavėją.

Kokybiškos prekės mamoms ir jų mažyliams vienoje parduotuvėje

Internetinės parduotuvės Kidy asortimente Jūsų dėmesiui mieli minksti zaislai kudikiams, prekes naujagimiams, naujagimio vystyklai, pliusiniai zaislai internetu, pasaulyje garsių ir patikimų prekių ženklų gaminiai mamoms ir jų mažyliams. Čia Jūs galite įsigyti prekes naujagimiams urmu, tokiu būdu įsigydami kokybiškų daiktų už nedidelę kainą.

1923
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *