Puiki vidaus kreditai paraiška

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Dauguma žmonių neturi jokios minties, jei jie ruošiasi vidaus greitas kreditasi, kuri paprastai priveda prie tam tikros bjaurios nuostabos, pateikdama vidaus kreditas paraišką ir smukdymą. Tai paprastai vyksta po to, kai žmonės surado namus, kurių jie nori ir bando surūšiuoti savo finansus, tiktai stovėti su atmetimu.

Bet pakankamai ‘likimo ir tamsos’ ir leidžia, sužino, kaip turėti puikią vidaus kreditas paraišką, kad bankai duotų jums, kuris ‘pritarė pašto ženklui’. Lengviausias kelias suskaido tai žemyn į skirtingas kategorijas, kurios yra apžvelgtos:

Pretendentų skaičius
Pajamos

Santaupos

Vertingi dalykai

Įsipareigojimai

Kredito elgesys

Pretendentai

Įsitikinkite, kad jūs rodote tiksliai, kiek žmonių ketina gyventi namuose. Net jei jūs esate šeima su tiktai vienu asmeniu, darančiu pajamas, kurias jūs vis dar turite padėti savarankiškai, jūsų partneris ir bet kokie vaikai, kuriuos jūs turite ant paraiškos. To priežastis yra tokia, kad bankai turi kainą per suaugusį/vaiką, kurį jie sudaro ant jūsų paraiškos, ir jūs turite sugebėti suteikti tam, kuris priveda prie kitos pajamų kategorijos.

Pajamos

Pajamos yra pinigai, įeidamos į jūsų banko sąskaitą. Grynieji pinigai nesitiki! Turi būti pinigų įrodymas, įeinant į jūsų pranešimą. Bankas nori pamatyti stabilias pajamas, kurios gali būti išverstos į 6 darbo užmokesčio ar atlyginimo mėnesius. Jei jūs esate savisamdytas, jūs turite sugebėti pristatyti 2 metus financials bankui, kad jaustumėtės atsipalaidavęs, kad klasifikuotumėte jūsų pajamas kaip ‘stabilias’. Jūsų pajamos turi sugebėti apimti jūsų šeimos kainas, vidaus paskolą taip pat kaip jūsų įsipareigojimus.

Santaupos

Kaip vidurkis bankai norės pamatyti, kad jūs turite bent jau 10 % vertės turto santaupose.

pavyzdys: Jūs norite nupirkti 400.000$ turtą. Bankas nori pamatyti bent jau 40.000$ santaupose.

Vertingi dalykai

Vertingas dalykas yra kažkas, kurį jūs valdote, kuris turi vertę. Vertingi dalykai apima santaupas, turtą, automašinas, papuošalus, senatvės pensiją ir kažką kita vertės. Vertingi dalykai duoda jūsų paraiškai šiek tiek daugiau saugumo todėl, kad bankai mato, kad, jei jūsų situacija turėjo pasikeisti ateityje jūs galėtumėte parduoti savo vertingus dalykus, kad leistumėte, kad jūs tęsiate savo vidaus kreditas atmokėjimą. Prašom pažymėti, kad didžiausias ir saugiausias vertingas dalykas pagal banką visada bus turtas.

Įsipareigojimai

Įsipareigojimai yra paprastai, kas ‘užmuša’ vidaus kreditas paraišką. Įsipareigojimai egzistuoja kreditas ar skolos, kurias jūs jau turite. Tai apima kreditines korteles, automobilių kreditus, asmenines kreditus ir mažmenines skolas. Prašom įsitikinti kad anksčiau, negu jūs net galvosite apie vidaus kreditas paraiškos darbą, kad jūsų vertingų dalykų vertė yra didesnė negu jūsų įsipareigojimai.

Kad pavyzdys, jei jūs valdote automobilį, kuris yra vertas 15.000$ įsitikina, kad jūsų automobilių greitas kreditas yra mažiau, negu tai, ar net geriau atsiskaityta!

Kredito Elgesys

Tai yra jūsų elgesys skolos mokėjimas. Mes visi turime kredito rinkmeną, ir bankai pažiūrės į tai, apžvelgdami jūsų paraišką. Jei jūs nemokate savo skolų bus žymių ant jūsų kredito rinkmenos prieš jūsų vardą ir tikės manimi tai beveik neatidėliotinas smukimas į jūsų vidaus kreditas paraišką. Tačiau, jei jūsų kredito rinkmena parodys, kad jūs mokate savo skolas, bankai ‘mylės jus’. Iki tol, kol jūs galite leisti sau vidaus kreditas atmokėjimą ir jūsų pragyvenimo minimumą, bankas pritars jūsų paraiškai.

Puikios Vidaus kreditas paraiškos įvertinimas

Turėkite stabilias pajamas

Turėkite santaupas

Turėkite aukštesnę vertę vertingų dalykų į įsipareigojimus

Sulaikykite savo kreditą švarų

Visas geriausias būsto nuosavybės pasiekime.

1490
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *