Receptai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Receptai vaikams

Ne viena mama susiduria su sunkumais, kai reikia įkalbinti vaiką valgyti. Tuomet reikia pasitelkti fantaziją ir ieškoti būdų, kaip šią situaciją išspręsti. Galima maitinti vaiką apgaule, paverčiant valgymo procesą žaidimu, bet taip pat galima gaminti tokius patiekalus, kurie vaikui būtų ir skanūs, ir patrauklūs, ir jis pats norėtų jų paragauti be ypatingai didelių prašymų. Taigi, jei jūsų vaiko apetitas prastas, gal verta pasidomėti, kokie receptai yra siūlomi vaikams?

Žinoma, kai kurie receptai yra skirti visai šeimai, ir tinka tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Bet pakalbėkime apie tai, kokie yra vaikų prioritetai. Dauguma vaikų dievina saldumynus, tad tortų, pyragų ir pyragaičių receptai visada yra pravartūs. Aišku, per dažnai lepinti vaiko saldumunais gal ir nereikėtų, bet kartais tikrai galima. Jei norite ko nors sveikesnio, suplakite vaikui pieno kokteilį. Kokteilių receptai paprasti: paprasčiausiai pieną reikia suplakti kartu su pasirinktais vaisiais ar uogomis (jų pasirinkimas yra tikrai didelis, o jei norite ko nors neįprastesnio, galite vietoj pieno naudoti jogurtą ar ledus).

Jei norite, kad jūsų vaikas valgytų tą patį kaip ir kiti šeimos nariai, to irgi galima pasiekti. Vaikui labai svarbus jo akiai gražus vaizdas. Ar kada bandėte blynus paversti meškiukiais, pomidorus – musmirėmis ar boružėlėmis? Juk tai visai paprasta! Receptai vaikams gali niekuo nesiskirti nuo receptų suaugusiems, bet produktų išdėliojimas bus visai kitoks. Kai jūsų atžala pamatys jam artimus personažus, pats užsinorės paragauti tokių patiekalų. Tad jei jūsų sūnus ar dukra nevalgo mėsos, kitą kartą kepdami kotletus juos padarykite panašius į ežiukus, o iš bulvių košės sulipdykite besmegenį. Neabejojame, rezultatu liksite maloniai nustebinti.

Žinoma, galima ginčytis ir sakyti, kad tokie „žaidimai“ su patiekalais užima daugiau laiko. Iš dalies tai tiesa, jei nuspręsite puošti valgius itin įmantriai. Bet juk galima daryti viską kur kas paprasčiau! Kai kurie receptai tokie nesudėtingi, jog juos įgyvendinsite itin greitai. Tereikia lašelio fantazijos ir noro į viską pažvelgti vaiko akimis. Jei stokojate idėjų, jums visada padės receptai vaikams, kurių internete apstu: bent retkarčiais jais pasinaudokite ir tikrai nepasigailėsite.

109
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *