2 priežastys kodėl verta pasirinkti refinansavimą įsiskolinusiems?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

RefinansavimasNiekas nebenustebtų sužinoję, kad paskolų rinkoje atsirado dar viena nauja paskolų rūšis. Tokie atsiradimai anksčiau buvo nemenka naujiena. Jie priversdavo žmones prarasti sveiką protą ir suskubti pasinaudoti atsiradusia galimybe, kurios iki to momento jie neturėjo. Galime prisiminti tokį dalyką žinomą kredito kortelių vardu. Žmogus gauna kortelę su kažkokiu iš anksto nustatytu kredito limitu ir gali bet kada ja pasinaudoti atsiskaitant už prekes "į skolą". Tai buvo tikra bomba, tikra super naujiena. Iki to konkretaus momento tik išrinktieji apskritai turėjo galimybę pasiskolinti ir tai dažniausiai tik su užstatu ir tik NT įsigijimui. Pagalvokit kokia naujovė tada tai buvo žmonėms ir kiek daug jiems tai reiškė ir kiek daug tai pakeitė jų kasdienius gyvenimus. Visi skubėjo pasinaudoti atsiradusia galimybe ir pradėjo švaistytis "kreditiniai" pinigais į visas puses, pirkdami viską, ko reikėjo ir nereikėjo.

Panašiai įvyko ir su greitaisiais kreditais. Jie buvo dar lengviau, paprasčiau ir greičiau išduodami nei kredito kortelės. Gauti greitą kreditą internetu galėjo ne tie, kuriems kredito kortelės nebūdavo išduodamos dėl bankų politikos. Su greitais kreditais irgi buvo taip pat: visi naudojosi (ir tebesinaudoja) proga palengvinti savo kasdienybe greitų kreditų sąskaita.

O kaip yra šiandien? Šiandien mūsų jokios naujovės jau kaip ir nebestebina. Mes prie visko esame pripratę ir pastaruoju metu matėme tiek daug pasikeitimų ir naujovių, kad mus nustebinti būtų sunku net jei kažkas ir pasistengtų tą padaryti. Bet taip jau nutinka, kad esi nustebinamas kai mažiausiai to tikiesi. Paskolų refinansavimas buvo būtent tas stebuklas, kuris nustebino daugelį ir vėl "užkūrė" tą pačią grandinę: visi vėl puolė ieškoti kur gauti refinansavimą ir kaip refinansuoti savo skolas.

Pats refinansavimo principas yra labai paprastas: jūsų keli turimi kreditiniai įsipareigojimai skirtingiems kreditoriams yra perkėliami pas refinansavimą suteikiantį kreditorių. Kokios to naudos?

Pirma priežastis: refinansavimo paskola įsiskolinusiam leidžia sumažinti mokamas palūkanas

Tai nėra tik paprastas greitas kreditas ar vartojimo paskola. Kreditai įsiskolinusiems leidžia pasiskolinti taip, kad galutiniame rezultate jie turės mokėti mažiau palūkanų nei iki tol. Tai puiki galimybė sumažinti BVKKMN ir mėnesinį palūkanų norma.

Antra priežastis: refinansavimas leidžia pasiskolinti papildomai

Jei jau reikia refinansavimo, tai turbūt žmogaus padėtis tokia, kad pasiskolinti papildomai jis nebegali. Bet refinansavimas ne tik apjungia skirtingus įsipareigojimus į vieną vietą, bet tuo pačiu suteikia naują šansą vartotojui: šansą pasiskolinti papildomai net iki kelių tūkstančių eurų.

1953
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *