Savaitgalis Druskininkuose – ką nuveikti? (

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Jeigu norite praleisti gražų savaitgalį Dzūkijos kurorte, Druskininkuose, tuomet Simpatija hotel bus ta vieta, kuri jus šiltai sutiks. Na o ką gi veikti pačiame gražiame mieste? Štai jums trumpas gidas, ką pamatyti, nuveikti ir kuo pasidžiaugti Druskininkuose.

Vilniaus alėja

Simpatija hotelTai pagrindinė gatvė, skirta pėstiesiems, kitaip vadinama alėja. Daukanto alėja. Ji prasideda ties kultūros centru „Dainava“ ir vandens pramogų parku bei funikulieriumi bei baigiasi kitame gale prie bažnyčios. Pasivaikščiojimas šia alėja Druskininkuose gali būti labai gražus, ypač jeigu pataikysite dieną, kada kažkas šurmuliuoja mieste. Ar tai būtų Kaziuko mugė, ar kokia nors kitokia, ar miesto šventė, čia visada bus ką pamatyti. Alėja apsupta gražių kurortinių pastatų, pramogų vietų, viduryje alėjos yra ir įžymusis grojantis fontanas. Įmetus monetą galima išsirinkti dainą ir pamatyti, kaip pagal ją šoka vanduo.

Ežeras

Paėjus toliau šiek tiek pateksime prie ežero (o gal tvenkinio). Netoliese yra ir Simpatija hotel, kuris užtikrins puikų poilsį. Tvenkiniai ir ežerai Dzūkijoje tampa puikiu traukos centru. Jeigu čia atsidursite pavasarį nustebsite ant krantų pamatę nuostabias narcizų pievas. Taip pat čia galima užsiimti įprastomis vandens pramogomis miestuose: išsinuomoti valtį, vandens dviratį, arba burbulą, kuriame tikrai būtų linksma vandenyje.

Mergelių akys

Kita pramoga – paeiti dar toliau, kur yra du itin nedideli panašūs vandens tvenkinukai. Jie šiek tiek užakę, tačiau stebina savo laukiniu grožiu. Žinoma, viešnagę gali apkartinti ant liepto visą dieną sėdintis ir nieko nepagaunantis žvejys, tačiau gali viešnagė ir pasisekti, jeigu žvejo nebus.

Pramogos viešbutyje

Jeigu apsistojote tokiame patogiame viešbutyje kaip Simpatija Hotel, vertėtų pasimėgauti ir viešbučio teikiamais privalumais. Čia bus itin jaukūs kambariai su netradiciniu, labai dailiu viešbučio interjeru. Pusryčiams gausite maistą, kuriam liksite neabejingi. O geri viešbučiai žino, kad pusryčiai gali labai pakelti jų vertę, nes tai tampa vienu svarbiausių viešnagės prisiminimų. Be to, pro langus čia atsiveria puikus vaizdas, tad niūresnę dieną galite pasimėgauti ir šiltu vakaru viduje su arbatos puodeliu ir puikiu vaizdu.

1810
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *