Skola ir jūsų kreditas: jums iš tikrųjų reikia to?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kredito principas liko nepakitęs. Jūs perkate kažką, kurį jūs negalite leisti sau ir žadate sumokėti tai vėliau. Kai kuriems daiktams mes turime padaryti tai, tokį kaip namas ar automobilis ar pagrindiniai prietaisai. Bet papildomi batai… ar ‘dar vieneri pietūs lauke’… ar brangesni saulės akiniai… ar papildoma pora auskarų… ar kad ‘turi turėti’ rankinę su nauja suknele!

Mes visi susiduriame, ‘perka, kiekvienas gauna kitą pusę kainos’. Mums iš tikrųjų reikia antro? Tai taip kreipiasi, kad jūs tik turite turėti tai? Kaip apie mažą savitvardą? Mes visi norime tęsti, bet tame, kas kainuoja? Mes turime likti realistiniai mūsų priemonėje.
Tai yra, kaip tai vyksta.

Jūs jau turite pagrindinę kreditinę kortelę. Jūs einate apsipirkti ir gaunate prekybos centro kreditinę kortelę ant pakėlimo ir gaunate laisvas kosmetikos priemones reikale. Ar jūs einate į sporto atvejį ir gaunate laisvą skrybėlę tam, kad užpildytumėte kreditinės kortelės paraišką.

Jokia grandiozinio sumanymo teisė?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gerai, vos tik padarykite jūs gaunate naują prekybos centro kortelę, jūs galvojate, aš iš tikrųjų mėgstu tą kostiumą ir kaklaraištį. Kodėl nepadėtas tai ant kortelės ir atsiskaito su tuo, kai jūs gaunate savo kitą atlyginimą. Ne taip blogai, teisingai?

Ir tokiu būdu tai prasideda. Gana netrukus ta kortelė turi nepadarytą balansą todėl, kad jūs neatsiskaitėte su ja visiškai, kadangi jūs suplanavote.

Tada jūs lankote kitą parduotuvę ir gaunate kitą kortelę ant jų laisvo pakėlimo. Paskui jūs nusprendžiate gauti dujinę kortelę užpildyti jūsų automobilį todėl, kad jūs neturite grynųjų pinigų, bet jūs galite padaryti minimalų užmokestį.

Bet tuo metu, kai visi tie minimalūs užmokesčiai yra puikūs, ir jūs tęsiate padaryti tuos užmokesčius, balansų kopimą. Kiek minimalių užmokesčių per mėnesį gali leisti sau jus?

Kreditinės kortelės yra vertingas įrankis šiandieniame ekonominiame klimate tame, jie padeda mums gauti daiktus, kurių mums reikia ar norime anksčiau, negu mes turėsime pinigus, kad užmokėtume už juos. Jie padeda mums bėdoje nepaprastose situacijose, ypač kai prieita prie automobilių remonto.

Tuo metu, kai kreditinės kortelės atitinka naudingą paskirtį, jūs žinote, kokią palūkanų normą jūs mokate ant tų kortelių? Kodėl yra norma taip aukštai? Norma yra iš tikrųjų pateisinta?

Palūkanų normos, kurias įkraunama, yra pavojaus, apdovanojimo, ir tipo produktas.

1) Pavojus: todėl, kad kortelės leidėjas duoda jums ‘atidarytą’ kreditą, norma yra aukštesnė. ‘Atidarytas’ kreditas reiškia, kad jūs galite nupirkti tai, ko jūs norite, kai jūs norite, tam, kiek jūs norite. Jūs žadate sumokėti tai, ką jūs perkate ant kreditinės kortelės. Tai yra lygmuo rizikos, kurią leidėjas prisiima.

2) Apdovanojimas: apdovanojimas leidėjui yra aukštesnė norma palūkanų nuo jūsų, vartotojo. Leidėjas taip pat renka ‘mokestį’ iš firmų, kurios priima jų kortelę. Tai gali būti kur nors nuo 1 % į 4 %. Apdovanojimas jums yra, kad jūs nesate suvaržytas ant to, ką jūs perkate iki tol, kol jūs darote savo užmokesčius kaip sutartas.

3) Tipas: kortelės tipas taip pat diktuoja palūkanų normą. Prekybos centrai įkrauna taip aukštai kaip 30 % tuo metu, kai pagrindinės kreditinės kortelės gali įkrauti kur nors nuo 7 % į 19 %. Yra taip pat kaltinimo kortelių, kurios reikalingas, kad balansas būtų mokamas visiškai kas mėnesį. Šitoms kreditinėms kortelėms nėra jokių palūkanų, kurias įkraunama.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip jūs darote šituos elementus iš pavojaus, apdovanojimo, ir renkate darbą jums, o ne prieš jus?

Tiesiog užmokėkite savo sąskaitas laiku kaip sutarties paklausimus. Jei jūs negalite leisti sau užmokėti balanso visiškai, tik mokėti minimumą. Jūs turėsite tą patį visaapimantį kredito reitingą kaip kažkas, kas moka nepadarytą balansą visiškai kas mėnesį. Vienintelis skirtumas yra, kad jūs užmokėsite palūkanas.

**************************************************************

Šis straipsnis yra copyright 2013 pluspointwealth.com ir Gabriella Roth. Jūs galite perspausdinti šį straipsnį. Jūs negalite pakeisti turinio ir turite apimti išteklių dėžę.

1722
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *