SMS internetu

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

SMS internetu – bene labiausiai vartojama bendravimo priemone žemėje. Siųsti SMS galime iš beveik bet kurios pasaulio kampelio, į beveik bet kokį kitą pasaulio kampelį. Taigi kokia yra SMS istorija ir kaip ši naujovė yra pritaikoma dabar?

SMS (trumpųjų žinučių servisas) mintis 1 kartą buvo išdėstyta ~1982 metais. Tiesa, pačios SMS sistemos sukūrimas truko labai ilgai – ~1992 metais SMS tapo prieinamas kai kurių operatorių klientams. Natūralu, kad vien tik sistemos sūkurimo neužteko, kad SMS siuntimas taptų plačiai naudojama ir populiari paslauga. Iki pat 1999-ųjų trumpąsias žinutes buvo leidžiama siųsti tik to pačio mobiliojo tinklo klientams, tad tai labai trukdė plėstis šiam naujoviškam servisui.

sms internetuKalbant apie konkrečius skaičius – ~2000 metais Didžiojoje Britanijoje vienas vartotojas vidutiniškai išsiųsdavo ~35 žinutes per vieną mėnesį 1 mėnesį. Štai 2006-aisiais Šv. Kalėdų išvakarėse buvo išsiųsta net 205 milijonai SMS! Taigi šis servisas pradėjo populiarėti tik šiame amžiuje.

Tad, per kelis dešimtmečius SMS siuntimas ypatingai išpopuliarėjo. SMS yra siunčiamos iš esmės visų apsaugos sistemų, kad perspėti apie galimas vagystęs, SMS žinute nesunku sumokėti už automobilių būvimą stovėjimo aukštelėje, per trumpą laiko tarpą iš SMS siuntimo evoliucionavo MMS siuntimas, šios paslaugos pagalba galima siųsti net paveiksliukus, melodijas.

SMS žinutės buvo naudojamos ir teisėsaugos. Policija turėdavo galimybę siųsti “nematomas” SMS žinutes, kad susekti įtariamuosius.

Tiesa, viena iš ypatingai naudingų naujovių, tai SMS Siuntimas internetu. Kaip veikia SMS internetu siuntimas? Ogi velniškai elementariai.

Svarbiausias dalykas, kurį Jums reikia padaryti, norėdami siųsti SMS internetu, tai surasti puslapį, kuris leidžia siusti sms internetu. Šiandien Lietuvoje tokių svetainių yra pakankamai daug, tad Jums pakanka į ”Bing” ar kitą paieškos sistemą įrašyti žodžių junginį “SMS Internetu”. Ką reikia padaryti toliau, tai įsijungti Jums patikusį puslapį ir įvesti SMS žinutės, siųstos internetu tekstą bei gavėją ir išsiųsti žinutę. Tarpkitko, siunčiant SMS internetu yra neblogai pasirašyti – juk gavėjas nežinos, kad žinutę siunčiate būtent Jūs.

Bandote surasti gudrybę? Įdomus dalykas yra tas, kad tokios nėra. Dažniausiai tokios svetainės savo paslaugas teikia visiškai nemokamai, tiesa su sąlyga, kad galėsite išsiųsti tik ribotą SMS žinučių kiekį. Jei ,norėsi siųsti daugiau SMS žinučių – Jums teks užsiprenumeruoti narystę tame tinklapyje.

Tokie puslapiai yra aukso vertės, kai būtinai reikia išsiųsti žinutę, o Jūs tiesiog neturite galimybės savo SIM kortelės persikelti į kitą telefoną.

Taigi SMS žinutės siuntimas internetu – labai geras ir naudingas dalykas, galėsiantis išgelbėti iš tikrai ne vienos kėblios situacijos.

Papildoma informacija – ar girdėjote apie esurasymas.lt ir es-isidarbinimas.lt aprašomą pasiūlymą – pirmas kreditas nemokamai?

126
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *