Stovyklavimo malonumas ir išlikimas: oro pranašavimas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Stovyklaudamas jūs esate neapsaugotas nuo elementų, bet neleidžiate, kurie baido jus. Jūs turite visus įrankius gamtoje, kad numatytumėte ateinantį bjaurų orą, leisdamas jus būti paruoštas kažkame, kas motinos gamta įmeta jūsų kryptį. Šitie išlikimo patarimai yra dideli kiekvienam, visų amžių, ir malonumo pasimokyti. Ateinančio Orai Raseiniuose numatymas nėra tiktai didelis įgūdis, lauke pramogaudamas tai lauko dideliuose dalykuose, bet tai galėjo išgelbėti jūsų gyvybę kada nors. Nesijaudinkite, jei jūs nepasiekiate, tai pasitaiso pirmą kartą. Didelis oras, numatantis, atvyksta su patirtimi. Su laiku subtilūs jūsų aplinkos ženklai bus pakelti jūsų nesąmoningo supratimo, ir jūs numatysite, net nežinodamas kaip. Stovyklavimas yra puiki aplinka, kad aštrintų jūsų Orai Raseiniuose pranašavimo išlikimo įgūdžius. Jūs galėjote net padaryti žaidimą iš to visai šeimai. Iš pradžių vienas, kad tiksliai numatytų orą yra laisvas nuo patiekalo pareigos dieną ir yra aptarnautas iš pradžių kiekvienas valgis.

Operacijos metodai

Yra keli dideli indikatoriai, kurie padeda jums numatyti oro pakeitimą.

Vėjas:

Vėjas gali būti labai tiksliu besikeičiančio oro pranašautoju. Jei vėjo padidėjimo ar pakeitimų kryptis, sąlygos aplink jus keičiasi. Labai žinokite. Jei vėjas keičiasi dramatiškai negu yra paprastai didelio pakeitimo Orai Raseiniuose ant kelio.

Saulė & Mėnulis:

„Jei ratas susiformuos ‘aplink Mėnulį, lis netrukus“ Šis ratas ar žiedas aplink saulę, ar Mėnulį pavadina aureole. Žiedas aplink saulę ar Mėnulį reiškia, kad nusėdimas, paprastai lietus yra ant kelio. Žiedas yra sukurtas, kai mažytės ledinės dalelės puikiuose žiuželių debesyse išmėto šviesą Mėnulio ir saulės skirtingomis kryptimis.

„Raudonas dangus naktį, jūreivio džiaugsmas; raudonas dangus rytą, jūreiviai ima įspėjimą.“ Šis senas posakis, kad jūs turbūt išgirdote laiką ar du turi didelį galiojimą. Kai rytinė saulė pasuka dangų tamsiai raudona raudona spalva, tai yra dažnai požymis, kad žemas spaudimas atneša nusėdimą, ir audra yra ant kelio. Raudonas dangus prieblandoje rodo, kad kita diena labiausiai tikėtina bus tik puiki. Saulė tik laimingai šviečia per dulkių daleles. Džiaugsmas tame, kadangi jūreiviai daro.

Gyvūnai:

Žinoma, kad gyvūnai savarankiškai yra didieji meteorologai. Gyvūno elgesys gali būti nepaprastai tikslus numatyme Kas Vyksta Kaune, nuo temperatūros, nusėdimo ir audrų į ateinančios žiemos sunkumą. Amerikos indėnai stebėjo gyvūnų per daug šimtmečių ir numatė orą su tikslumu, pagrįstu šituo stebėjimu. Gyvūnai labiau tikėtina reaguos aplinkos pakeitimams. Jie pakelia ant subtilumo, kurį mes dažnai nedarome ir jie junta judėjimus oro slėgyje. Judėjimai oro slėgyje įvyksta pirma visų oro pakeitimų.

Paukščiai, skrendantys aukštai danguje paprastai, rodo gražią, aiškią dieną. Dauguma paukščių yra linkę skristi žemiau į pagrindą kaip tik prieš lietų, ypač vabzdį valgančius paukščius. Tai teisinga ypač su vabzdį valgančiais paukščiais, pavadintais kregždėmis. Jie skrenda žemiau todėl, kad vabzdžiai taip pat skrenda žemiau. Vabzdžiai gali tiktai skristi taip aukštai, kadangi Orų prognozė Raseiniuose slėgis (barometrinis spaudimas) leidžia jiems, ir kregždės eina, kur kada nors maistas yra.

Kai kurie vandeniniai paukščiai taip pat skrenda žemai per vandenį, kai nusėdimas yra ant kelio.

Kirai yra labai jautrūs barometriniams spaudimo pakeitimams. Dažnai kirai sugrįžta, kad nusileistų kai oro slėgis (barometrinis spaudimas) lašai, signalizuodami audringą oro artėjimą.

Bitės ir drugeliai dingsta kaip tik prieš tai, kad tai ketina lyti. Jie junta lašą barometriniame (oriniame) spaudime ir instinktyviai sieks jų lizdų ir namų dangos.

Dauguma gyvūnų tampa labai ramūs kaip tik prieš tai, kad lyja.

Kai kurios indėnų gentys sako, kad snigimas ateinančią žiemą yra numatytas bato ėjimui per sniegą kiškio, kitaip žinomo kaip įvairus kiškis. Jei kiškiai palieka labai plačius pėdsakus nukritime, šitos papildomos kailinės užpakalinės kojos yra ženklas sunkaus žiemos snigimo, kuris yra ant kelio.

Kitas kai kurių indėnų genčių tikėjimas yra toks, kad juodi lokiai numato sunkų žiemos orą, miegodami toliau nuo guolio, atsidarančio negu paprastas. Per nukritimą, anksčiau švelnios žiemos, juodas lokys miegos šalia guolio atidarymo. Aš nenueičiau, ieškodamas bet kokių juodų lokių, stovyklaudamas nors, kad numatyčiau ateinančią žiemą. Geriau vengti lokių jei galimas, nors jie retai užsipuola, kartais jie daro. Kai spaustas, jie paprastai atsitraukia, net su jaunikliais. Nepamirškite sulaikyti savo maistą saugioje vietoje atgal stovykloje, tokioje kaip jūsų automobilio kamienas, išvengti jų nuo jūsų guolio lankymo.

151
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *