Su nuomotu automobiliu – iki Slovakijos kalnų

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Norint keliauti automobiliu į užsienį, vertėtų pagalvoti ne tik apie tai, kaip jūs savo mašiną draustumėte "žalia korta", bet ir apie nuomos paslaugas https://www.turbonuoma.lt. Vis daugiau protingų žmonių kelionėms į užsienį renkasi išsinuomoję mašinas. Štai ir Marius pasakoja, kokia smagi kelionė buvo į Slovakiją su nuomota mašina.

Nusprendė nevargti su sava ir išsinuomoti

Nuomos paslaugosKaip pasakoja Marius, autonuoma jam pasirodė labai logiškas pasirinkimas dėl kelių priežasčių. „Jau Lietuvoj važinėdamas vis galvoju, kad čia bet kada pas mane viena dalis gali nukristi, tai toli nuo namų nevažiuoju. Man nesvarbu, kitą mėnesį baigsis techninė ir turbūt net nebandysiu pravežti mašinos per ją. Bet užtat tenka galvoti, ką čia toliau daryti dėl keliones. Tai pagalvojau: kam man mokėti tą draudimą, kam man taisyti seną mašiną, kuri sulūžta kitoj vietoj, kol vieną taisau, jeigu aš galiu tiesiog iškart išsinuomoti gerą mašiną ir net nevargt per daug. Tai taip ir padariau. Autonuoma nėra toks brangus dalykas, bet iškart esi užtikrintas, kad gauni gerą, naują mašiną, kuri dėl nusidėvėjimo neturėtų sugesti. Be to, drausta ji ir KASKO draudimo, kuriuo savos mašinos nedrausčiau. Tai reiškia, jeigu kokia keista avarija būtų, jau iškart daug mažiau bėdos. Galiausiai, net jei ir būtų gedimas kelyje, man iškart turėtų kažkaip tai spręstų. Tai tikrai visiems rekomenduoju kelionėms mašinas nuomotis ir tiek. O be to, dar patogu ir tai, kad čia toks modelis labai tinkantis kelionėms, mano mašinukė visai ne tokia. Šita mašina yra galinga, ji turi keturis varomus ir dideles padangas, tai gali važinėtis gamtoj. Be to, ji labai talpi, tai visa šeima savo šmutkes galėjo susimesti ir dar vietos liko“, – pasakoja vyras.

Kelionė buvo įdomi

Marius džiaugiasi, kad kelionė buvo tikrai įdomi ir verta tų pastangų. „Smagiausia yra aišku jau važiuojant nuo Krokuvos link Zakopanės. Nes nuo ten jau pradeda kilti reljefas ir jautiesi jau kaip kokioje Austrijoj, kur priešais tave atsiveria visokie kalnai. Tikrai neapsakomas, labai malonus jausmas. Man labai tai patiko ir tikrai džiaugiuosi, kad viskas taip gerai gali susiklostyti. Su prasta mašina ir tais serpantinais gal būčiau nedrįsęs važiuot. Visgi, ten turi gerai veikti visa stabdymo, blokavimo sistema, kad netyčia kokio slydimo nebūtų“, – sako vyras.

1906
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *