Svarstymas asmeninių paskolų ir kreditinių kortelių po bankroto

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Su bankrotu, įgaunančiu grėsmingą pavidalą didelis ant jūsų kredito istorijos, jūs esate turbūt susirūpinęs pradėti gauti labiau teigiamus indikatorius ant jūsų pranešimo. Tai yra geras daiktas. Jūs galite padaryti tai, gaudamas naują kreditinę kortelę ar išimdamas asmeninę paskolą. Daug gali būti pasakytas kiekvienam keliui, bet jūs turėsite mesti gerą žvilgsnį į savo einamąją finansinę padėtį, kad vaizduotumėte pasirinkimą, kuris dirbtų geriausias jums.

Asmeninės kreditas

Asmeninė greitas kreditas yra miela draugiško smeigtuko, ant kurio finansinių instrumentų įvairovė gali būti pakabinta. Kiekiai gali keistis plačiai, kaip gali palūkanų normos ir atmokėjimo terminai. Paprastai, tiesiai po bankroto, jūsų galimybės rasti padorią paskolą su priimtinomis normomis ir terminais gali būti gana sudėtingos, bet ne neįmanomos

Blogos Kredito kreditas

Jūs turite įeiti į privačių skolintojų ir blogų kredito skolintojų pasaulį. Šitos kreditas gali nešti palūkanų normas ir terminus, kurie padarytų kreditas ryklio paraudimą, bet jie gali pagerinti jūsų padėtį, jei su jais atsiskaito kaip nustatytas kontrakte. Taip pat, kadangi ši rinka yra suderinta kreditas gavėjams su blogu kreditu, daug skolintojų akto, tarytum jie daro jus didelė didelė paslauga. Jie medžioja niekšiškumą ir jų kreditas gavėjų susierzinimą. Tikrinkite mandatus bet kokio skolintojo, prie kurio jūs galite priartėti kruopščiai. Jei jūs juntate Didelį Paslaugos sindromą, suraskite kitą skolintoją. Dori skolintojai, pasiruošę padaryti blogas kredito kreditus, yra ten.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kreditinės kortelės

Kaip tik taip, kaip su asmenine greitas kreditas, sodindamas gerą kreditinės kortelės reikalą su tinkamomis palūkanų normomis gali būti kova, jei jūs esate naujas iš bankroto. Bet tai yra gerai. Jūs galite trauktis, nuraminti save, ir siekti alternatyvos. Taip pat, jei jūs turite bėdą, sodindamas kreditinę kortelę, galėtų būti, kad jūs kreipiatės aplink per daug. Daugialypių paraiškų per trumpą laikotarpį pateikimas tiktai sustiprins skolintojų įmonę, kad jūs esate alkanas kreditas. Kreditinės kortelės leidėjai nemėgsta pamatyti tai. Kai kurie leidėjai paneigs kortelę tik pagrindu, kad jums atsakė kitur.

Blogo kredito Kreditinės kortelės

Jei jūsų yra sutrukdyti jūsų reguliarios kreditinės kortelės ieškojime, jūs turite svarstyti gautą kreditinę kortelę. Jie dirba beveik toks pat būde kaip reguliarios kreditinės kortelės dėl to, kur jie yra priimti ir kaip jie atsiskaito įvairioms kredito agentūroms. Jie tik reikalingas saugumo indėlio, kuris gali svyruoti nuo 200$ į 500$. Tas indėlis nustato jūsų išlaidų ribą. Indėlis nėra niekada panaudotas užmokesčio kryptimi, jei jūs neneįvykdysite įsipareigojimų, ir laukiama, kad jūs palaikysite savo mėnesinius užmokesčius pagal susitartą terminai. Pašalpa bus matoma ant jūsų kreditingumo ataskaitų per mėnesius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Suraskite Metodą ir Padarykite Tai Darbu

Maža asmeninė greitas kreditas ir gauta kreditinė kortelė yra abu verti būdai atstatyti jūsų kreditą. Kai kurie žmonės išima mažą asmeninę paskolą, padeda kreditas kiekį į ypatingą pranešimą su automatiniais užmokesčiais skolintojui, ir leidžia jį gulėti, kol greitas kreditas nesubrendo. Jie iš esmės panaudojo kreditas pinigus, kad pagerintų jų galimybes gauti paskolą. Du ar trys kartai šios veiklos rūšies gali nueiti ilgas kelias, kad atstatytų kredito istoriją. Tik atsiminkite, nesvarbu kuriuos kelius jūs pasirenkate, yra shysters ten, kas žais ant jūsų pobankroto emocijų, kad pavogtų jūsų pinigus.

1627
Ačiū!
Klaida!

Domina greitieji kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *