Trys dalykai, kad svarstytų jūsų vidutiniame kreditai užmokestyje

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Pagal studijavimą, padarytą LendingTree.com, vidutinis kreditas užmokestis Amerikoje 2011 bazavosi vidutiniškai, naminė kaina 222.261$ trisdešimt metų trukmei keturiuose procentuose yra 1061$. Havajiečiai moka labiausiai vidutine daugiau kaip 3000$ per mėnesį greitas kreditas tuo metu, kai žmonės Misisipėje užmoka vidutiniškai apytiksliai 650$ per mėnesį.

Palyginkite tai su mėnesinėmis nuomojamomis kainomis JAV, kurios pralenkia lauke apie 1008$ per mėnesį, Tai gali būti protingu pasirinkimu, kad nupirktų jūsų mažą dangaus gabalėlį. Aš sakau, gali būti, todėl, kad taip pat kaip su vidutinėmis kreditas kainomis, tai visi geografiškai vairuoja. Jei jūs gyvensite Manhatene, pavyzdžiui, jūs aišku mokėsite aukštesnius nuompinigius už 1 miegamąjį 1 vonios butas, negu jūs būtumėte tam pačiam butui Enid, Oklahoma
Ir užmirškite apie namo Manhatene pirkimą.

Iš tikrųjų nėra jokios elgesio taisyklės kai prieita prie namo pirkimo. Jokia "Stebuklinga Formulė", kuri prisitaiko, kai jūs žiūrite popieriuje ar tinkle ir norite žinoti apie tai, ką jūs ketinate išleisti. Įkeitimo rašto procentiniai atlygiai yra specifinė rinka. Keli bus žemesni, keli bus aukštesni.

Jei jūs nomuojate šiuo momentu ir manote, kad jūs norėtumėte nupirkti, bet nežinote, jei tai kainuojama prisidedantis, yra kai kurie daiktai svarstyti. Aš žinau, kad yra daug kalkuliatorių ant rinkos, kad padėtų jums gauti mintį apie jūsų užmokestį. Bet, neužmirškite kai kurių iš kitų kainų, kurios gali slėptis.

1. Kas yra mokesčiai? – Mano žmona ir aš pažiūrėjome į namą, kai mes pajudėjome į Niujorką. Namas į kurį mes žiūrėjome buvo gražus ir mūsų kainų diapazone, bet kai mes pažiūrėjome į mokesčius, Tai metė mus iš beisbolo stadiono. Jei mes užmokėjome už namą tiesiai, mokesčiai buvo vis dar beveik 700$ per mėnesį.

2. Jūs turite PMI? Jei jūs neturite 20 %, kad padėtumėte ant namo, jus gali apkaltinti PMI Draudimui, ar Privačiam kreditas Draudimui, kol jūs nemokate grynaisiais už savo viršininką į 80 % kreditas vertės. PMI Draudimas yra tokia garantija bankams, kuri sako net nepaisant to, kad jūs menkinote nepadėtus 20 % paskoloje, Jei jūs neįvykdysite įsipareigojimų, jie gaus savo pinigus.

3. Būsto savininko Draudimas – Tai vėl priklauso nuo daugelio faktorių, apimant geografiją. Ne tik, kur jūs esate pasaulyje, bet taip pat ir kur jūs esate dėl Hidrantų ir kitų paslaugų. Namų amžius įeina į žaidimą čia taip pat, kadangi draudimo bendrovė tikisi keisti kaip panašiu. Jei jūsų namai buvo pastatyti 1800-aisiais, sudėtingiau padaryti tai.

Jie yra tik trys daiktų, kad svarstytų, bandydami vaizduoti jūsų vidutinę kreditas kainą. Padarykite savo namų darbą. Žinokite savo rajoną. Kalbėkite su profesionalais. Tai yra jų darbas padėti jums bėdoje, ir jų interesų gauti jus atsakymai, kurių jums reikia.

1475
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *