Tyrinėjimas keturių svarbiausių kriterijų prieš kreipimas dėl kreditai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Jei jūs svarstote kreipimas dėl asmeninės kreditas, tai svarbu svarstyti tris skirtingus faktorius:

1/BALANDIS (Metinė Procentinio dydžio Norma) kreditas

Tai yra aspektas kreditas, kuri yra svarbiausia. Tai nustato, kiek pinigų jūs baigsite tuo, kad turėsite sumokėti, ir galite keistis dramatiškai priklausomai nuo skolintojo tipo.

greitas kreditas turi būti apžiūrėta iš perspektyvos, kad jūs turėsite galų gale sumokėti pinigus, ir tokiu būdu jūs turėsite iš tikrųjų pabandyti apsipirkti aplink tiek kiek įmanoma žemiausiai palūkanų normai prieš vyksmą.

Kuo žemiau norma, tuo mažiau jūs užmokėsite. Mokėjimo dienos greitas kreditas pavyzdžiui galėjo turėti BALANDĮ tūkstančių procento, ir greitas kreditas keliems šimtams dolerių galėjo baigti tuo, kad kainavo jums tūkstančius per kreditas gyvenimo trukmę

Išvenkite Mokėjimo dienos Paskolų kada galima. Jie daro tai lengva pasiskolinti pinigų, bet jų palūkanų normos žaloja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paprasta elgesio taisyklė, kad svarstytų yra kad, kuo lengvesnis tai priverčiama jums išimti paskolą, tuo daugiau žalojimo tikėtina bus palūkanų norma, kurią krauna. Taip, nebūkite atidėliojamas, jei jūsų bankas ar potencialus skolintojas priverčia jus šokinėti per dar kelis lankus, kad gautų paskolą. Tai turbūt reiškia, kad jūs gaunate geresnį reikalą ir kad jie tiesiog tikrina, kad įsitikintų, kad jūs esate geras pavojus.

2/, Kaip Skubiai greitas kreditas turi būti grąžinta?

Faktoriui tame, taip pat svarbu kaip skubiai bet kokia greitas kreditas, kurią jūs tikrai išimate turės būti grąžinta.

Net jei greitas kreditas turės žemesnį BALANDĮ, tai ne būtinai darys gera jums, jei jūs turite grąžinti paskolą per greitai.

Taip, jūs taip pat turite pažiūrėti į atmokėjimo periodą ir pamatyti, ar tikrai iš tikrųjų realistinis jums sugebėti sumokėti paskolą per tą periodą.

Jei tai nėra tada, jūs galite ar turėti pasikalbėjimą su savo egzistuojančiu skolintoju, kad pakeistumėte periodą, per kurį greitas kreditas turi būti grąžinta. Ar jūs galite surasti naują skolintoją, kuris leis jums turėti nusitęsusį atmokėjimo periodą, kurio jūs siekiate.

3/jūs galite gauti kiekį pinigų, kurių jums reikia?

Skirtingi skolintojai taip pat turės skirtingas taisykles apie tai, kiek pinigų jie iš tikrųjų paskolins jums. Tokiu būdu svarbu derinti aplink daug skirtingų kreditas kompanijų apie tam tikras taisykles, kad jie prisitaiko prieš skolinimą.

4/Tyrinėjimas skirtinga greitas kreditas pasiūlo rūpestingai

Svarbu, kai jūs svarstote gavimą kreditas į taip pat faktorių laiku, kai tai paims, kad tyrinėtų pasiūlymus. Faktas yra, kad dauguma žmonių mano, kad jie sugebės surasti daug labai skubiai, kai tikrovė bus tokia, kad tai yra ilgintas procesas ir reikia atsargios analizės ir rūpinimosi prieš vyksmą. Per daug lengva būti pagaunama mąstymo spąstuose, kad jūs galite labai skubiai surasti reikalą, kuris siūlo gerą vertę, kai tikrame fakte jūs iš tikrųjų turite apsipirkti aplink, kad priverstumėte tai vykti. Tai yra tuo, ko kai kurios nesąžiningos kompanijos tikisi, ypač mokėjimo diena skolina kompanijoms, kurios traukia jus su pažadais greitų pinigų po kitų 15 minučių. Tai teisinga, bet jūs mokate už tą greitį ir patogumą su žalojimu palūkanų normų, kurios gali palikti jus bandantis sumokėti paskolą per daug ateinančių metų. Tokiu būdu saugokitės "Greito!" ir "Lengvas!" Pasiūlymai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra gera mintis užduoti klausimus jūsų kreditas kompanijos apie visus šituos keturis faktorius anksčiau, negu jūs vėl imsitės bet kokios kreditas.

Tai garantuos, kad jūs gaunate geriausią reikalą savo asmeninėje paskoloje.

1681
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *