Vartojamosios paskolos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Paskolos vartojamosios paskolos yra dažnai būtinos, kad nupirktų brangius dalykus. Dauguma žmonių reikalingas, kad paskolos pradėtų verslą, nupirktų nekilnojamąjį turtą, ar mokestį už kolegijos mokymą. Kitos bendros priežastys gavimo skolintojo, finansuojančio, apima: pirkimas automobilių, pirkimo namų įrengimų ir prietaisų, ir naminių pagerinimų sukūrimo.

Vartojamosios paskolosTuo metu, kai paskolos aprūpina fondus, kad nupirktų aukšto dolerio dalykus, vartotojai turi sugebėti grąžinti skolintus pinigus. Kitaip, jie galėjo baigti tuo, kad įmokėjo įmokas ir nubaudimas ar neįvykdė įsipareigojimų dėl jų paprastojo vekselio. Paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymas daro rimtos žalos, kad kredituotų daugybę ir galėjo potencialiai privesti prie bankroto.

Ne taip seniai, paskolos buvo gana lengvos gauti. Daug žmonių įsitraukė, blogai priskiria paskolos paskoloms didelius procentų atlygius, kurie galų gale priveda prie bankininkystės krizės ir triuškinančio naminių teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimų skaičiaus. Šiandien, skolintojai kruopščiai apžvelgia paskolos gavėjų finansus, kad sumažintų potencialą paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymui.

Paskolos gavėjai turi visada svarstyti pranašumus ir nenaudą finansavimo prieš kreipimas dėl bet kokio paskolos tipo. Tuo metu, kai gali būti jaudinantis nupirkti namą ar naują automobilį, tai gali būti nusiaubiantis, kad prarastų tuos dalykus, kai paskolos negali būti grąžintos.

Pirmas daiktas kurį paskolos gavėjai turi svarstyti yra, kiek paskola iš tikrųjų kainuoja. Bankai įkrauna palūkanas kiekvienam paskolos tipui. Palūkanų normos gali svyruoti nuo 4 procentų į 23 procentus; priklausomai nuo tipo paskolos, kiekis, finansuotas, ir paskolos gavėjų kredito istorija. Bankai taip pat vertina vėlyvus mokesčius prieš nusikaltusius užmokesčius ir išankstinio apmokėjimo nubaudimą, kai su paskolomis atsiskaito anksti.

Skolintojai gali paduoti į teismą prieš paskolos gavėjus, kurie neįvykdo įsipareigojimų paskolose. Paskolos gavėjai yra laikyti finansiškai atsakingi už teismo išlaidas ir teisėtus mokesčius, kai kolekcijos nuosprendžiai yra apdovanoti kreditoriams. Šitie mokesčiai yra be nepadarytų paskolos balansų, priaugusių palūkanų, ir vėlyvo užmokesčio nubaudimo. Paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymas gali potencialiai dvigubinti ar patrigubinti originalios skolos kiekį.

Paskolos, gautos per finansų įstaigas, yra gautos su paprastaisiais vekseliais. Šitie teisiškai privalomi kontraktai aprūpina vartojamosios paskolos detales paskolos terminų tokias kaip užmokesčio datos, kiekis įsiskolintas, palūkanų norma, ir vėlyvi mokesčiai. Asmeninės paskolos, gautos iš šeimos ar draugų, turi taip pat būti gautos paprastojo vekselio. Tuo metu, kai giminaičiai dažnai jaučiasi nepatogūs, darydami šeimos narių ženklą, paskolos kontraktas, darydamas taip gali sutrukdyti nesusipratimui ir šeimos disputui.

Kiekis palūkanų, įvertintų prieš paskolas, priklauso nuo faktorių įvairovės, apimdamas: FICO daugybė, kredito istorija, tipas paskolos, ir skolintojo tipas. Kredito sąjungos daug kartų krauna žemesnes palūkanų normas negu bankai. Šeima ir draugai turi prikibti, kad išdėstytų lupikavimo įstatymus ir yra uždrausti krauti didesnes palūkanas negu finansų įstaigos.

Kreditinės kortelės kompanijos paprastai kaltina aukščiausią normą palūkanų su normomis, svyruojančiomis tarp 8-ir 23 procentai. Būsto įkeitimo paskolos paprastai neša žemiausias palūkanų normas, kurios tipiškai svyruoja tarp 4.5-ir 7 procentai.

Paskolos gavėjai, reikalingi paskolos paskolų blogam kreditui, moka aukštesnes palūkanų normas todėl, kad juos laiko didele rizika. Aukštos palūkanų paskolos gali paskirti paskolos gavėjus rizikoje finansinių įsipareigojimų nevykdymui, kuris dažnai priveda prie teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. Paskolos gavėjai su blogu kreditu turi užsiimti kredito remontu, kad pagerintų FICO daugybę anksčiau kreipimas dėl vidaus paskolos.

Paskolos gavėjai, kurie gavo blogą kredito paskolą, kas gerėjo priskiria daugybei, ir paskolos gavėjai su geru kreditu gali norėti manyti, kad paskolos finansai iš naujo gauna pažemintą palūkanų normą. Paskolų finansavimas iš naujo apima naujos paskolos išėmimą. Paskolos gavėjai yra paveikti vartojamosios paskolos prie finansų iš naujo normų įvairovės, apimdami: taikomieji mokesčiai, turto įvertinimai ir apžiūros, teisininko mokesčiai, ir baigiamosios kainos.

Paskolos konsolidacija galėtų būti geru pasirinkimu paskolos gavėjams, nešantiems daugialypes paskolas. Šis pasirinkimas gali būti naudingas absolventams, laikantiems kelias kolegijos paskolas ir būsto savininkus su dviem ar daugiau paskolomis. Konsolidacijos paskolos mažina palūkanų normas ir leidžia paskolos gavėjams atsiskaityti su paskolomis anksčiau negu lauktas.

433
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *