Vartojimo kreditai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

FEDERALINĖ STUDENTŲ PASKOLA

Vartojimo kreditaiĮžanga

Studentai yra bet kokios nacijos vertingas dalykas. Jie yra didelės pagalbos studentams, kurie negali suteikti jų išsimokslinimą. Jie yra geras būdas studentams vartojimo kreditai aprūpinti finansinę pagalbą jų išsimokslinimą. Dažnai manoma, kad jie yra saugus ir saugus finansinės pagalbos būdas. Šitos federalinės paskolos turi daug pašalpos, ir tai gali būti gaunama ir paskutinio kurso studento, ir absolvento lygmenyje. Daug šalių kaip Australija, JAV, Jungtinė Karalystė, Indija ir kažkokios kitos šalys aprūpina finansinę pagalbą ar gerovės programas studentams mokyklose ar aukštajame išsilavinime.

Jie apskritai turi žemas palūkanų normas su daugelio skolinimosi pasirinkimo ir lankstaus paskolos atmokėjimo pasirinkimo, kuris padeda studentams, ieškantiems išsimokslinimo finansavimo. Labiausiai apgaubia federalines paskolas, gali būti labai įperkamu metodu aukštajam išsilavinimui.

Federalinės Studentų Paskolos tipai

Yra du tipai studentų pagalbų/paskolų, kurios yra federalinės paskolos ar privati studentų pagalba/paskola. Kai kurios iš šitų paskolų yra tėvams studentų jų finansiniam reikalingumui. Kiekvienas iš šitų tipų yra nutaikytas į skirtingus žmones ir priklauso nuo įvairių faktorių kaip sritis ar paimti kursai. Federalinių studentų paskolų tipai yra –

Federalinis Stafford Loans – Jiems duoda federalinė vyriausybė ar dalis trečiosios šalies mokomąją organizaciją. Šitos paskolos yra duotos ant finansinių reikalavimų studento ir gali būti išleistos nuo banko ar kredito sąjungos ar bet kokių vyriausybinių įstaigų. Jie turi puikų atmokėjimo pasirinkimą, ir tokiu būdu studentas gali mokytis laisvai, nesijaudindamas finansinėms problemoms. Stafford Loans gali būti subsidijuotas, kur jūs neturite užmokėti palūkanų iki laiko, jūs paliekate kolegiją/mokyklą, ar tai gali būti nesubsidijuojama, iš kur jūs turite užmokėti palūkanas už laiko paskolos kiekį, juos moka.

Federalinis Plius Paskolos – Juos duoda tėvams, kurių vaikai persekioja savo mokomuosius kursus jų atitinkamoje mokykloje ar kolegijose. Tai duodama pagrindu kredito istorijos ar reitingo ir ant lankymo kainos. Jie turi žemą palūkanų normą, ir turi lengvą atmokėjimo pasirinkimą, ir atmokėjimas apskritai prasideda per 60 iki 90 dienų po paskolos išmokos.

Federalinė Perkins Paskola – Šitos paskolos yra apskritai apdovanojamos studentams su aukštu finansiniu reikalingumu ir taip pat duodamos protingiems ir pagirtiniems studentams. Jie turi labai žemą palūkanų normą su geru ir lengvu atmokėjimo pasirinkimu. Finansinis patarėjas gali pasakyti jums, ar jūs ruošiatės ar ne, tokiu būdu jūs galite konsultuotis su juo federalinei Perkins Paskolai. Bet bet kas neturi neįvykdyti įsipareigojimų dėl federalinės Perkins paskolos užmokesčių, kadangi ji galėtų sugadinti jo/jos kredito reitingą rimtai. Tai nustatoma faktorių tokių kaip laikas paraiškos, lygmuo būtino finansavimo ir mokyklos/kolegijos ar universiteto finansavimo lygmuo.

Federalinės Studentų Paskolos Palūkanų normos

Palūkanų norma yra žemesnė palyginti su privačia studentų pagalba, yra palūkanų norma, yra apskritai taisomas. Palūkanų normos skirtingo tipo federalinių paskolų kaip Stafford paskola ar Perkins paskola yra skirtingos. O dėl pavyzdžio federalinės Perkins Paskolos palūkanų norma yra žemesnė negu kiti paskolos tipai, bet sudėtinga gauti. Jie turi daug pašalpos kaip lengvas atmokėjimo pasirinkimas ir ilgesnė atmokėjimo šventė ir užmokestis įmokose, kurios gali būti subsidijuotos ar nesubsidijuotos.

Federalinės Studentų Pagalbos/Paskolos pašalpa

Jie turi daug pašalpos per privačias ar kitas paskolas. Federalinės paskolos gali būti konsoliduotos su kitais paskolos tipais, kad turėtų vieną paskolą, kuri turėtų vieną palūkanų normą, ir studentas turės grąžinti vieną konsoliduotą paskolą. Tai mažina kankynę valdyti skirtingas paskolas ir užmokėti už skirtingą paskolų tipą. Federalinė paskolos konsolidacija yra labai naudinga studentams ir tėvams su daugeliu paskolų. Kažkokia pašalpa ir federalinės studentų pagalbos pranašumai yra būti duoti apačioje.

Jie turi žemų ir nustatytų palūkanų normas.

Jie gali būti atidėti kai kuriais atvejais ir gali taip pat būti atleisti tam tikromis apibrėžtomis aplinkybėmis.

Jie vartojimo kreditai turi laisvus draudimo planus.

Jie turi lengvą mėnesinį atmokėjimo pasirinkimą ir taip pat nesubsidijavo ar subsidijavo planus.

Jie nekrauna papildomas prieš užmokestį su lengvu atmokėjimo pasirinkimu.

Jie atsižvelgia į įsiskolinusį atleidimą pagal tam tikrus terminus.

Federalinis Studentų Paskolos Atleidimas

Studentų pagalbos gali būti apimtos pagalba finansinių pagalbų kaip dotacijos, stipendijos, asmeninės santaupos ir taip toliau. Teisėti ar Medicinos profesionalai gali atleisti savo studentų paskolą diapazonui 1, 00,000 dolerių priklausomai nuo situacijos ir paskolos kiekio, jei jie sutinka dirbti visas darbo laikas ar nepilna darbo diena ar praktika po tam tikra jurisdikcija. Kai kurie advokatai gali atleisti savo paskolą, jei jis ar ji sutinka dirbti kažkokioje apibrėžtoje nekomercinėje organizacijoje, vyriausybinėje organizacijoje ar viešame sektoriuje. Finansinis paskolos patarėjas gali sugebėti pasakyti jums, ar jūs ruošiatės paskolos atleidimo programai. Tokiu būdu šitos paskolos atleidimo programos yra nauda žmonėms, kurie turi reikalingą išsimokslinimą, bet dėl finansinės krizės nesugeba grąžinti skolą.

Federalinė Studentų Paskolos Konsolidacija

Konsolidacijos vartojimo kreditai programa buvo pradėta 1986. Paskolos gavėjas gali nuspręsti vienytis federalinis plius Paskola, federalinė Perkins paskola ir federalinis Stafford Loans į vieną paskolą, kuri turi nustatytų palūkanų normą ir atmokėjimo trukmę. Šis paskolos konsolidacijos tipas turi ilgesnę atmokėjimo trukmę, kuri svyruoja nuo 10 iki 30 metų. Bendroji suma, užmokėta paskolos konsolidacijoje, yra aukštesnė, negu kitos paskolos, bet mėnesinis atmokėjimas yra žemos.

Tačiau yra kai kurie studentų paskolos konsolidacijos trūkumai, kadangi dalis originalios konsoliduotos paskolos pašalpos nėra perkelta į konsoliduotą paskolą. Federalinei studentų paskolos konsolidacijai nėra jokio kreditingumo patikrinimo kredito reitingui. Tokiu būdu paskolos konsolidacija daro tai ganėtinai lengva valdyti daug paskolų ir nunešti kankynę atmokėjimo kiekvienos atskiros paskolos savalaikiame būde.

Kaip kreiptis dėl federalinės Studentų pagalbos

Pirmas žingsnis kreipimas dėl federalinės studentų paskolos turi užpildyti FAFSA formą ir paskui teigti, kad tai studentų paskolos bankui ar kolegijai/universitetui kaip gali būti reikalinga. Yra žiniatinklio svetainių kaip federalinė Studentų Paskola – kuris įrašo visus federalinių studentų paskolų aspektus į sąrašą, ir tokiu būdu jie yra naudingi studentams gauti visą naudingą informaciją, kurios jiems reikia ant finansinės pagalbos. Jūs taip pat turite vertinti tam tikrus tinkamumo faktorius tam, kad jie kreipėsi dėl studentų paskolos kaip nacijos gyventojas buvimas, būti įrašytas tam tikruose kursuose/programose, turėti gerą kredito reitingą, palaikyti pakankamą rezultatą, turėti pasirašantįjį kartu su kitais ir taip toliau, federalinės studentų paskolos yra dažnai lengvos gauti, kadangi yra paprastų žingsnių gauti paskolą. Yra vis dar kažkokių kitų kriterijų tam, kad paimtų studentų paskolą, kuri jūs galite tikrinti atitinkamas žiniatinklio svetaines, kuris duoda jums išsamų procesą paraiškos paskolos ir sakyti jums visiems apie studentų paskolas.

Reziumė ir Išvada

Mes randame, kad federalinės studentų paskolos yra nauda studentams tam, kad aprūpintų finansinę pagalbą aukštąjį išsilavinimą. Jūs turite tyrinėti ant įvairių paskolos tipų ir surasti, kad straipsniai likeand svarsto pašalpą kiekvieno ir paskui ima studentų paskolą. Jūs turite taip pat svarstyti faktorius kaip palūkanų norma, paskolos konsolidacija ir atmokėjimo pasirinkimas prieš kreipimas dėl finansinės pagalbos. Tokiu būdu federalinė paskola yra vienas iš geresnių būdų nueiti aukštajam išsilavinimui finansinei pagalbai.

Jei jūs turite kokias nors problemas ar abejonę ar klausimus dėl konsolidacijos, atleidimo, palūkanų normos, atmokėjimo, dotacijų ar paslaugų, jūs galite susisiekti su manimi studentloan23@gmail.com.

477
Ačiū!
Klaida!

Domina greitieji kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *