Kaip išsirinkti vestuvių filmuotojus?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Vestuvių filmavimasŽiūrėdami į vestuvinius kitų žmonių filmus arba jiems pavydime, arba norime paprašyti filmuotojo kontaktų, arba užjaučiame, jog jiems sukurtas tik toks prastas filmas. Vestuvių filmavimas yra daugiau negu akimirkos fiksavimas. Tai ir viso meninio projekto – filmo sukūrimas. O šis gali būti atliktas nuostabiai arba apverktinai, priklauso nuo to, kokį filmuotoją ir montuotoją susiradome, kaip su juo susitarėte. Norisi susirasti tikrai gerą specialistą, turėti gerą vaizdo medžiagą, kaip tą padaryti?

Patikėkite užduotį planuotojams

Patikėkite, jūs ne vieninteliai šiame pasaulyje, kuriems reikia nufilmuoti vestuves. Jeigu toks darbas jums dabar reikalingas, patikėkite gero operatoriaus suradimo užduotį vestuvių planuotojams. Jeigu planavote nesamdyti tarpininkų, o vestuvės laukia labai kuklios, gal ir išsiversite. Tačiau daugeliu atvejų, kada reikia organizuoti nemažas vestuves, tikrai praverčia normalūs vadybininkai ir planuotojai, turintiems daug patirties tokiame darbe. Jie gali jums ir parekomenduoti jūsų lūkesčius atitinkantį profesionalų vestuvių filmuotoją.

Ieškokite per gerus matytus pavyzdžius

Kitas būdas atlikti būtent šią smulkią užduotį ir pasisamdyti normalų arba labai gerą operatorių – ieškoti jo per jau matytus jo puikius kūrinius. Geri pavyzdžiai jus visada atves ir prie gero tų pavyzdžių autoriaus. Tad radę, kas sukūrė jau matytą jums patinkantį filmuką, stenkitės susisiekti su tuo žmogumi, išsiaiškinti, ar jis galėtų jums padėti. Taip pat reikėtų ir išsiaiškinti, ar jūsų filmuojamos vestuvės apskritai tinka pagal pobūdį tam operatoriui. Gal vestuvės bus kaimiškos ir paprastos, o operatorius yra šiuolaikinio meno specialistas, norintis dirbti tik su specifiniais vaizdais.

Kombinuokite: geras operatorius ir geras montuotojas

Ne visada geras filmuotojas moka ir sukurti gerą filmą. Normaliai filmų industrijoje reikia bent trijų žmonių: operatoriaus, montuotojo ir režisieriaus, būtent jis ir diriguoja visam paradui. Tad nebūtinai jums pavyks rasti gerą režisierių, kuris būtų dar ir montuotojas, ir operatorius. Todėl galite samdyti juos atskirai. Geriausia, jeigu jie nuo pat pradžių dirbtų kaip komanda.

Darykite viešą užklausą

Galiausiai, jeigu nesamdėte tarpininkų, jeigu nematote gerų pavyzdžių, pagal kuriuos galėtumėte rasti profesionalius pagalbininkus, tuomet tiesiog darykite viešą apklausą, pavyzdžiui, socialiniame tinkle, ir visa tai jums bus naudinga bei padės daug dalykų surasti. Kai rasite savo filmavimo meistrus, kalbėkitės su jais. Smulkiai aptarkite užsakymą su filmuotoju, operatoriumi, režisieriumi ar visais trimis viename. Aiškiai pasakykite, kokį filmą matote kaip gerą, o kas jums nepatinka.

1861
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *